2015 Denizkızı Modeli

Her genç kızın hayallerini süslemektedir gelinlik. Çocukluk döneminden itibaren akıllarda yer eden hayalleri süsleyen modelleri ile yıllarca merakla beklenen güzel bir olanaktır. Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinlik, özel günde giyilmesinin yanı sıra genç kızların tek istediği prenses gibi görünmek tek arzusudur. Havaların ısınması ile açılan düğün mevsimi heyecanı fazlasıyla artırmalıdır. Düğün telaşenin yanı sıra birçok hazırlık içerisinde özellikle genç kızların üzerinde durdukları etmen gelinlik modelleridir. Genç kızların hayalleri içerisinde gelinlik modelleri firmaların tercihleri doğrultusunda geniş konsept oluşturmaktadır. Seçilecek modellerde tercihlerin yanı sıra vücut üzerinde hoş ve güzel durması gerçekten önemli bir yer kaplamaktadır.

Her yıl gelişen moda sektörü kişisel tercihleri doğrultusunda renk ve modeller üretmekte. Firmaların her sene kendilerini yenilemelerinin yanı sıra modellerde fazlasıyla seçim konusunda kararsızlık unsuru oluşturmaktadır. Bu yıl ortaya çıkan yeni modeller arasında genç kızların gözdesi haline gelen gelinlik modeli Denizkızı. 2015 yılının en çok dikkat çeken modelleri arasında bulunan bu gelinlik, tamamen bedeni saran, etek kesimleri dizler üzerinden genişleyen model türüdür. Bu gelinlik modeli genç kızların başını döndüren en çekici ve seksi bir modeldir. Genellikle balon eteklerden oluşan likralı, saten kumaşlardan kuyruklu ve vücudu saran modellerdir. İstek üzerine straplez kesim, taş işlemelerden, dantel detaylarından oluşan model türüdür. Denizkızı gelinlik modelleri büyüleyici bir görünüm sağlar. Uzun etek görünümüyle sofistike bir görünüm sağlar.

Bir önceki yazımız olan Her Vücut Tipine Hitap Eden Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Arananlargelinlikler 2015 model,DENİZKIZI KESİM GELİNLİKLER
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>