2015 Dar Kesim Gelinlik Modelleri

2015 dar kesim gelinlik modelleri 400x266 2015 Dar Kesim Gelinlik ModelleriGelinlik modelleri seçimi her yıl farklı trendlerle gündeme geliyor. 2015 dar kesim gelinlik modelleri iki sezondur oldukça rağbet gösterilen gelinlikler arasında. Dar kesimi gelinlikler daha çok balık etli ve kıvrımlı hatlara sahip vücutlarda güzel duruyor. Dar kesim gelinlik modellerinden kaçınılması gereken vücut şekli de basen problemi olan gelin adayları; çünkü dar kesim tüm vücut hatlarının daha çok ortaya çıkmasına neden oluyor. Bunun yüzünde de bölgesel fazlalıklar daha da gün yüzüne çıktığı gibi tüm vücudun görünümünde kesik bir görüntünün vurgulanmasına da yardımcı oluyor.

2015 dar kesimi gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen seçenekler dantel ve güpür işlemeli olanlar. Eğer vücudunuzun kıvrımlarına güveniyor ve iddialı bir gelinlik modeli seçmek istiyorsanız dar kesimli gelinlikler tam size göre. Özellikle de bu tip gelinlik modellerinde dantel ve güpür işlemelere öncelik tanırsanız, düğün gününüzde trend bir tarzla çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dar kesimi gelinlik modellerinde dikkat edilecekler arasında ilk sırada gelinliğin boyunun çok iyi bir şekilde ayarlanması gelir. Gelinliğin dar olup, vücudunuzu sarması ve işlemelere sahip olması boyunuzu kısa gösterebilir. Bu yüzden bu tip bir gelinlik modelinde işlemelerin gelinliğin hangi bölgesinde yoğunlaştırıldığı önemlidir. Kısa ve minyon tipli hanımlar bu konuda dikkatli olmalı ve eğer gelinliğe hareket kazandırılması gerekiyorsa, muhakkak bel hizanızda çalışılmalıdır. Bu ayrıntı bacak boyunuzun uzamasına neden olacağı gibi, tam bel kısmında olduğu için üst bedende bir kısalma meydana gelmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan Kış Mevsimine Uygun Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kışlık gelinlik modelleri, kış düğünleri için gelinlik seçimi ve kış gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardar gelinlik modelleri,dar kesim gelinlik modelleri,kılasık dar kesim gelinlikler,v kesim bel gelinlik,dar gelinlik,trend 2015 dar kesim gelinlikler,marsala rengi dar elbise,dar elbise kesim gelinlik,2015 model gelinlikleri,dar kesım gelınlık fıyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>