2015 Dantelli Gelinlik Modelleri

dantelli gelinlik modelleri 2015 5 312x400 2015 Dantelli Gelinlik ModelleriDantel gelinlik detaylarında hep yer almış ayrıntılardan. 2015 dantelli gelinlik modelleri mercek altına alındığı zaman ayrıntının daha çok kol ve sırt detaylarında kullanıldığı gözlemleniyor. Dantel gelinlikler aslında sadece kol ve sırt detayından ibaret değil tabii ki. Komple dantel ve güpürlerle tasarlanmış modellerde çok zarif bir şıklığa sahip. Uzun kollu gelinlik modellerinde kullanılan dantel detayları yoğun bir görünüme neden olmaması için sadece kol detayında tercih edilse bile, etek kısımlarında da kullanılarak yoğun görünüm dağıtılabilir.

2015 dantelli gelinlik modelleri göğüs bölümünde de tercih ediliyor. Özellikle de kayık ve geniş yaka olarak adlandırılan omuz dekolteli gelinlik modelleri içerisinde daha yoğun kullanılan dantel, hem şık hem de zarif bir görünümün açığa çıkmasını da tetikliyor. Kollarınızın genişliğinden veya deformasyonunda şikayetçiyseniz eğer, uzun kollu gelinlik modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Dantel kollu gelinlikler kollarınızın daha ince görünmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca dar kesim gelinlik modelleri arasından seçim yapmak isteyen gelin adayları da dantelli gelinliklere göz atabilir; çünkü dantelin zarifliğini en çok dar kesim gelinlikler belli ediyor. Kabarık gelinliklerde etek kısmında dantel çok fazla tercih edilmese de, tasarımcılar tarafından uygulama yapılmış gelinliklere rastlayabilirsiniz. Etek kısmında dantel detayı özellikle kabarık gelinliklerde işleme gibi bir görünüm sergiler. İstediğiniz görünümü performans bakımından da yakalayamayabilirsiniz. Net bir seçim yapmak içinse dar kesim gelinliklere, sırt veya kol detayı bulunan gelinlik modellerine bakmanız tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Trend Abiye Aksesuar Modelleri başlıklı makalemizde 2015 aksesuar modası, 2015 trend abiye aksesuar modelleri ve abiye elbise takı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 dantelli gelinlik modelleri,2015 gelinlik modelleri dantelli,gelinlik modelleri 2015 dantelli,dantelli gecelik modelleri 2015,dantelli gelinlikler 2015,dantel modelleri 2015,2015 dantelli gelinlik,2015 dantelli,dantel gelinlikler 2015,2015in bar kapal kollar dannttelli gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>