2015 Balık Etek Gelinlik Modelleri

2015 balik etek gelinlik modelleri 7 205x400 2015 Balık Etek Gelinlik Modelleri Balık etek deyince akla direk olarak eteğin yukarıdan aşağıya doğru genişlediği o çok zarif görüntü gelir. 2015 balık etek gelinlik modelleri de bu zarifliği bire bir yansıtıyor. Güpür detaylarının çok fazla kullanılmadığı 2015 senesinde daha sade ama çok daha şık gelinlik modelleri ile tasarlanmış. Yine de çok nadir de olsa güpür desenlerin serpiştirildiği gelinlik modelleri de yok değil. Sırt dekoltesinin balık etek modelleri gelinlikler içinde kullanılması da senenin trend tasarımları arasında. 2015 yeni sezon balık etek modelleri üzerinde ayrıca işlemeli kemer detayları da gözden kaçmıyor.

2015 balık etek gelinlik modelleri askılar, straptez ve kayık yakalarla değerlendiriliyor. İhtişamın etek kısmında toplanmasından dolayı, bu tarz gelinlik modelleri sade kumaşlarla tasarlanmaktadır. Tek bir yerin odak noktası olmasının nedeni, dikkati gelinliğin özelliği olan etek kısmına toplamaktır. Eğer balık etekli bir gelinlik modeli giymeyi planlıyorsanız, ayakkabı detayını da muhakkak sade bir modelden yana seçmeniz önerilir. Peki, kimler balık etek gelinlik giymeli? Diye bir merakınız var ise sorunun cevabı fit bir vücutla değerlendirilmeli; çünkü balık etekli gelinlikler vücudu saran, aynı zamanda da kalça ve basen kısmına dikkat çeken modeller arasındadır. Bacak boyunun uzun olması gerekir. Bacak boyunun uzun olmasındaki neden de, gelinliğin bir bölümünden sonrasının farklılaşmasından kaynaklanmaktadır. Bu farklılaşma da bacak boyunu etkileyeceğinden, uzun boylu kişilerin giymesi çok daha doğru olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Straplez Gelinlik Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 straptez gelinlik, 2015 yeni sezon straptez gelinlikler ve straptez gelinlik modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbalık gelinlik modelleri 2015,2015 balık gelinlik modelleri,balık desen gelinlikler,balık etek gelinlik modelleri,2014 2015 balık gelinlik modelleri,2015 gelinlik balık,defacto,balık model gelinlik 2015,2015 yarim balik gelinlik modeller,2015 GELİNLİK BALIK ETEK
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>