2015 Askılı Gelinlik Modelleri

2015 askili gelinlik modelleri 9 266x400 2015 Askılı Gelinlik ModelleriKlasik gelinlik modellerinde askı detayı ilk akla gelen ayrıntılardan. 2015 askılı gelinlik modelleri incelendiğinde de klasikten biraz daha uzaklaşan kayık askılar dikkat çekiyor. Gelinlik modeli gelin adaylarının her zaman için ilk olarak hayal ettiklerinden ibarettir. Durum gelinlik seçme noktasına geldiğinde de tüm hayaller genişler ve farklı sonuçlara kadar ilerler. Gelinlik modelleri arasından seçerken dikkat edilecek ilk önemli şart vücut şekline göre karar vermektir. Modanın da ilk ve altın kuralı olarak bilinen vücuda uygun giyinmek gelinlik seçimleri içinde geçerlidir. İri göğüslü kişilerde bu kararlarını askılı gelinlik modelleri içinden kullanmalıdır; çünkü straptez ya da kayık yakalı bir gelin modeli içinde rahat etmeleri pek mümkün olmayacaktır.

2015 askılı gelinlik modelleri çok farklı tarzları içinde barındırıyor. Özellikle askılarda yoğun olarak kullanılan transparan tül detayı, zarif bir görünüm kazanılmasını destekliyor. Üst kısmı ve omuzları geniş olan kişilerin ilk tercihi olan askılı gelinlikler farklı alternatifleri ile hemen hemen her zevke hitap edebiliyor. Yazının başında belirtilen klasik görünümünden daha farklı tasarımlara sahip askılı gelinlik modelleri işleme detaylarının yanı sıra tek omuz seçimleri ile de sezonun gözde tasarımlarına sahip. Yeni sezonda özellikle tek omuz askılı gelinlikler gelin adayları için farkındalık yaratıyor. Genel bir değerlendirme yapıldığı zaman klasik görünümü andıran, oldukça sade gelinlik modellerine de bu kategori içerisinde rastlamak mümkün.

Bir önceki yazımız olan 2015 Sonbahar Sezonu Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 sonbahar sezonu gelinlik modelleri, 2015 sonbahar yeni sezon gelinlik modelleri ve 2015 sonbahar yeni sezon gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaraskılı gelinlik modelleri 2015,askılı gelinlik modelleri,niğde star gelinlik modelleri,2015 askılı gelinlik,omuzdan askılı gelinlik modelleri 2015,niğde star gelinlik modelleri 2015,gelinlik modelleri 2015 askılı,askılı gelinlik modeli,Askılı 2015 Gelinlik Resimleri,sultançiftliği gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>