2015 Arkası Fiyonk Model Gelinlikler

Her genç kızın hayallerinde büyük bir yer kaplamakta gelinlik. Çocukluktan itibaren dikkatleri üzerine çeken, bir gün giymek umudu ile hayal edilen hayatın önemli anında büyük gereksinim duyulan gerçeklerin arasında bulunuyor, gelinlik. Büyük hayallerle tatlı tatlı heyecan oluşturan gelinlik, düğün mevsiminin açılması ile kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı bile.

Tatlı telaşenin içerisinde genç kızlar için büyük bir önemle yer alan gelinlik modelleri, firmalar sayesinde genç kızlara büyük fırsatlar sunuyor. Her sene farklı modellerle çıkış yapan firmalar birbirinden güzel modelleri ile baş döndürmeye devam ediyor.  Bu senenin öne çıkan modelleri arasında genç kızarın fazlasıyla tercih ettiği arkası fiyonklu gelinlikler çok moda.

 

Genç kızların özellikle tercih ettikleri arkası fiyonklu gelinlik modelleri, gelin hanımların dikkat çekici olmasını sağlamasının yanı sıra, istenilen zevk ve tercihlere göre de hazırlanabiliyor. 2015 modelleri arasında yer alan gelinlik modellerinin arkasında fiyonklar, kelebek ve kalp figürleri yer alacak.

Alacak olan bu figürlerin yanı sıra gelinlik modellerinde genel olarak pembe renk ve kırmızı kullanımı konsept olarak tercih ediliyor ve sadelikten sıyrılarak şık bir görünüm sağlıyor. Tercih edilen arkası fiyonk modelleri şık olmasının yanı sıra uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.  İsteğe göre şekillenebilen arkası fiyonk gelinlik modelleri, üstü straplez olarak başlayıp aşağı indikçe kabarıklaşan gelinliklerde bel üzerinde bulunan pembe tonlarındaki fiyonk çekici bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.

Arkası fiyonklu olan gelinlik modellerinde, tesettür gelinlik modelleri de mümkün. Ayrıca kapalı modeller üzerinde en çok tercih edilen fiyonk rengi gülkurusu olarak dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Cesaret Gerektiren Slim Fit Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Cesaret Gerektiren Slim Fit Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlararkada fiyonk gelinlikler,gelınlıkarkası fıyonklar renklı,fiyonk modelleri gelinlik,gelinlik arkasına takılan fiyonklar,gelin arkasında kalp,gelin altin,arkasi uzun fiyonk gelin,arkası modelli gelinlik,arkası melek modelli gelinlikler,arkasi fiyonklu gelinlik 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>