2015 Akay Gelinlik Modelleri

2015 akay gelinlik modelleri 2 225x400 2015 Akay Gelinlik ModelleriBir günlük giyilen gelinlikler aslında hatıra bakımdan bir ömürlük değerde değerlendirilir. Bu yüzden de gelin adayları gelinlik seçimlerine büyük titizlikle yaklaşır. Düğün sezonunun 2014 yılı için son günlerine yaşarken ünlü markalar, ömürlük değerlerinizi anlamlandırmak için yeni koleksiyonlarını hazırlamaya başladır. 2015 sezonu dantel, güpür ve tül ağırlıklı olarak geçeceğe benziyor. 2015 Akay Gelinlik modelleri de bu benzetmeyi doğrular cinsten. Dar kesim, A kesim, V kesim, Prenses ve Kabarık gelinlik modellerinde iddialı olan Akay Gelinlik, yeni sezon içerisinde yine adından bolca söz ettirecek. Özellikle de dar kesimin 2014 yılının sonlarında oldukça yoğun talep görmesi yeni sezon gelinlik modellerinde de aynı modeller gündeme de gelse de güpür ayrıntılar dantel detaylarına göre daha çok ön plana çıkacağı tahmin ediliyor.

2015 Akay Gelinlik modelleri yeni hazırlanan özel koleksiyonun içerisinde yer aldı. Akay’ın hazırladığı koleksiyonda gelinlikler de genel olarak dantel, tül ve transparan ayrıntılar gözlemlendi. Dantelin zarifliğinden yine vazgeçemeyen tasarımcılar, yeni sezona sırt dekoltesine ağırlık vererek devam ediyor. Kayık yaka olarak bilinen omuzu düşük modeller de adeta bahar aylarının vazgeçilmez seçeneğini sergiliyor. Sırt dekoltesine, derin göğüs dekoltesini de ekleyen marka, 2015 senesine sadelik ile seksi tercihleri harmanlandığı modellerle giriş yapıyor. Gelin adaylarının birçok farklı gelinlik modeli arasından seçim yaparken, kendi tarzından çıkmaması gerektiği gerçeği yine yeni sezonda da değişmiyor.

Bir önceki yazımız olan Straplez Gelinlik Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 straptez gelinlik, 2015 yeni sezon straptez gelinlikler ve straptez gelinlik modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarakay gelinlik 2015,2015 transparan tül gelinlik modelleri,2015akay kabarik gelinlik,akay 2015,Akay A kesim gelinlik modelleri,akay gelinlik fiyatları ve modellleti,akay gelinlik modelleri ve fiyatları 2015,gelin likler 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>