2015 Açık Gelin Saç Modelleri

2015 acik gelin sac modelleri 5 400x266 2015 Açık Gelin Saç ModelleriDüğün hazırlıkları aşaması ne yazık ki sadece gelinlik ve damatlık modelleri ile bitmiyor. Kararsızlık aslında her aşama içinde farklı stresin meydana gelmesini tetikliyor. Birçok model arasından yaşanan kararsızlık saç modellerinde de kapınıza dayanıyor. 2015 açık gelin saç modelleri yine gelinlik seçiminiz ile alakalı tercihlerle sizi baş başa bırakıyor. Gelinliğinizin modeline uygun olarak seçmeniz gereken çok sayıda saç modelinden en doğru ve en mükemmel olanını bulana kadar da hep kafanızda soru işareti olarak kalmaya devam edecek.

2015 açık gelin saç modelleri aslında saçı değil, gelinlik saçı aksesuarını ön plana çıkaran modeller ile dolu. Taşlı aksesuarların biraz daha demode olduğu yeni sezonda, yapay çiçekler ile hazırlanmış taçlar oldukça moda. Yapay çiçekler o kadar göz alıcı ki, adeta canlı çiçeklerden de bir farkları yok. Aslında gelin başı modelleri için canlı çiçek taçlarda kullanabilirsiniz; fakat bu durumda gecenin ilerleyen saatlerinde bozulup dağılma ihtimalini de göze almalısınız. Bunun için en azında nikah için farklı bir taç takıp, düğün merasiminde daha farklı bir taç da kullanabilirsiniz. Bu iki farklı gelinlik taçlarında birinde taşlı diğerinde ise çiçeklerle bezenmiş aksesuarlar çok hoş görünmenizi sağlayabilir. Ayrıca herhangi bir aksesuar kullanmak istemiyorsanız da, düğününüzde farklı bir havaya bürünmek için 2015 saç trendleri arasında bulunan kahkül kesiminden de faydalanabilirsiniz. Kahküllü gelin saç modelleri özellikle yuvarlak ve minyon yüzler için tercih edilebilir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Dantelli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 dantelli gelinlik modelleri, dantelli gelinlik ve Dantelli Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsac duzumleri 2015,2015 acik sac modelleri,kahkullu gelin saci,gelin saç duzumleri 2015,2015 gelinlik sac duzumleri,AÇIK SAÇ MODELLERİ 2015,açık gelin saç modelleri 2015,saç duzumleri,2015gelin saç duzumleri,açık gelin başı 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>