2015 Abiye Renkleri ve Modelleri

2015 abiye renkleri ve modelleri 6 278x400 2015 Abiye Renkleri ve Modelleri2014 yılının sonlarına doğru ilerlerken yeni sezonun en trend seçenekleri, düzenlenen defileler sayesinde belli olmaya devam ediyor. Senin en iddialı rengi kırmızı ve bordo tonlarından meydana geliyor. 2015 abiye renkleri ve modelleri ile farklı seçenekler sunarken, pantolon modasının da abiye kıyafetlerde geri dönüşüne haberci. Maskülen ve feminen tavrı sergileyen abiye modelleri iki farklı grupta değerlendiriliyor. Bu iki grup en yoğun olarak tercih edilen arasında. Birincisi yüksek bel ve bol klasik pantolonlar, ikincisi ise seksi bir duruş kazanmaya yardımcı derin yırtmaç.

2015 abiye renkleri ve modelleri sadece kırmızı ve bordoyu temsil etmediği gibi, aynı zamanda da pantolon ve derin yırtmaç elbise modellerinden de oluşmuyor. Derin göğüs dekolteli abiye modellerinde genel olarak kullanılan ayrıntı dantel. Ön plana çıkan bir diğer renkte turuncu. Turuncu tonlarına keza siyah ve petrol mavisi ile lacivert asil bir görünümün kazanılmasını destekliyor. Beyaz ise zarif bir tercih olarak sadelikten hoşlananların tercihinde. Uzun şifon abiye modelleri geçen senenin tekrarlayan modasına örnek verilecekler arasında. En net değişiklikte iki sezondur süren farklı renk ayakkabı kombinasyonu. Artık abiye kıyafetlerin altına aynı renk tonlarında ayakkabılar tercih ediliyor. 2015 abiye ayakkabılar kıyafetin ayrıntılarına göre oldukça sade modeller ile destekleniyor. Kürk tercihi kıyafet modasında yerleşmeye başlamışken, abiye modellerde de tüyler tercih edilmiş. Tüylü ayrıntılara sahip kıyafetlerin belirgin desenleri farklılığı sevenler için ideal.

Bir önceki yazımız olan Derin Yırtmaçlı Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2015 abiye modası, 2015 derin yırtmaçlı abiye modelleri ve derin yırtmaçlı abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 abiye renkleri,2015 trend abıye renklerı,abiye renkleri,2015 abiye kiyafetler,abiye modelleri 2015 trendleri,2015 abiye kıyafet modelleri,2015 abiye modelleri ve renkleri,2015tirent abiyekıyafetleritulum fiyatları,abiye kıyafet 2015 modelleri ve fiyatları,2015abiye modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>