2015 Abiye Ayakkabı Modası

2015 abiye ayakkabi modelleri 400x358 2015 Abiye Ayakkabı ModasıAyakkabı abiye elbiselerinde ve gece kıyafetlerinde ayrı bir özenle incelenmesi gereken konulardandır. 2015 abiye ayakkabı modelleri ile senenin modası he feminen hem de maskülen tavrı ortaya koyuyor. İki zıt bir arada değerlendirilmese de, farklı konseptlerle çok hoş kombinler yakalanabilir. Özellikle iki, üç sezondur farklı renkte ayakkabı tercih etmek artık demode seçimler arasında. Abiye elbisenize seçeceğiniz ayakkabı, muhakkak elbiseniz bir uyum içerisinde olmalı. Farklı kesimlerdeki ayakkabı trendleri; sade, taşlı,  ayrıntılı, maskülen, gösterişli olarak çok ayrı konu başlıklarında incelenebilir. 2015 yılında ayakkabı modası denilince ilk dikkat çeken modeller ise tüylü ve kürklü ayrıntılara sahip olanlar.

2015 abiye ayakkabı modelleri kürk, tüy, taş, farklı renklerle hareketlendirilmiş. Ayakkabı seçerken, modaya ayak uydurmanın en baş kuralı olan “kendine yakıştırmak” yine ilk önem vermeniz gereken madde içerisinde olmalı. Kendi tarzınıza uygun topuk formuna sahip, elbiseniz ile renk uyumunda olan ayakkabı modeli, tercihleriniz ilk sırasında yer almalı. 2015 yılında ön plana çıkan maskülen duruş, abiye seçiminizi destekliyorsa buna uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Giydiğiniz çok iddialı bir feminen kıyafetin altına da senenin trendleri arasında yer alan ince ve kısa topuklar tercih edilebilir. Özellikle kürklü ve tüylü ayakkabıları 2015 kış mevsiminde değerlendirmeniz daha uygun olacaktır. 2015 ilkbahar sezonda ise birbirinden güzel ve bağcıklı ayakkabı modelleri ile stilinizle uyum sağlayabilecek tarzları seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kabarık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kabarık gelinlik modelleri, A kesimi gelinlik modelleri ve Kabarık Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarabiye ayakkabı modelleri 2015,2015 ayakkabı modası,2015 nişanlık ayakkabı modelleri,2015 gece ayakkabisi modelleri,2015 gelinlik ayakkabı,abiye ayakkabı 2015,2015abiye ayakkabı modelleri,gelinlik ayakkabıları 2015 fiyat,2015 kış ayakkabı modası,2015 gece yaqqabilari
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>