2015 A Kesimi Gelinlik Modelleri

2015 a kesim gelinlik modelleri 13 337x400 2015 A Kesimi Gelinlik ModelleriGelinlik modelleri arasında hemen hemen her vücut için uyum sağlayanlardan olan A tipi gelinlikler, büyük beden gelinlik modelleri ve tesettür gelinlik modelleri içerisinde yoğun talep gösterilenlerden. 2015 A kesimi gelinlik modelleri çok farklı yapıları ile göz dolduruyor. Özellikle vücut kısmının orta kesiminde kilo problemi olan bayanlar için muhteşem bir seçim sunan a tipi gelinlikler, kiloların gizlenmesinde çok başarılı sonuçlar doğuruyor. Basen, göbek bölgesindeki fazlalıklar belden aşağıya doğru genişleyen yapısı ile daha ince görünmek isteyenler için bire bir.

2015 A kesim gelinlik modelleri uzun kollu, straptez, ince askılı, kayık yakalı ve mini gelinlik modelleri olarak çok farklı seçenekleri ile her zevke hitap edebiliyor. Kesimden dolayı daha uzun boylu görünmek isteyen gelinlik adayları ve daha zayıf gözükmek isteyenler için ideal. Ayrıca bel bölgesinden sonra bollaşan yapısından dolayı da bel kısmının daha ince gözükmesini sağlıyor. Tüm bu sonuçlarda zarif gelinlik modelleri arasından tercih etmek isteyenlerinden de odak noktası haline geliyor. Kabarık görünümünden dolayı daha sade kumaşların tercih edildiği gelinlikler de çok fazla ayrıntıya da rastlanmıyor. Genellikle straptez A kesimi gelinliklerin üst bölümünde işleme olurken, yine uzun kol ya da kısa kollu gibi askı detayında da dantel ve güpürler kullanılıyor. Bunun dışında ise çok fazla bir detayı içerisinde barındırmıyor. Hem sade hem de kesiminden dolayı görkemli havası her gelin adayın hayalindeki gelinlikle eş değer.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kemerli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kemerli gelinlik modelleri, Kemerli Gelinlik Modelleri ve yeni sezon kemerli gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbelden aşağı bollasan gelınlıkler,2015 a kesim gelinlik,byk beden a kesim gelinlik,2015 a model gelinlik,2015 gelinlik modelleri a kesim,2015 model A kesim gelinlik,tesettür nişanlık modelleri 2015 a kesim,2015 gelinlik modelleri a kesı,2015 ag kesimi kelınlık modellerı,2015 a kesim gelinlik mode
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>