2014 Zarif Gelin Takısı Modelleri

Zarif Gelin Takısı Modeli 2014 Zarif Gelin Takısı Modelleri

Zarif Gelin Takısı Modeli

Gelin adaylarının evlilik sürecinde kafalarını kurcalayan bir sürü işleri vardır. Genelde gelinlik seçimi gelinlik provaları derken bazı ufak tefek ayrıntıları unuturlar. Kadınların sadece gelinliğe de değil aynı zamanda onları daha gösterişli kılacak bazı aksesuarlara da ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlara göz attığımızda ilk sırada gelin takıları gelmektedir.

Birbirinden şık ve zarif gelin takısı modellerinden en çok beğendiğimiz ve 2014 yılına damgasını vuran gelin takısı modellerinden bahsetmek istiyorum. Gelin takısı denildiğinde genel olarak gerdanlık tarzı şeyler akla gelmektedir. 2014  oldukça fazla ve güzeldir. Bunlar arasından seçim yapmak bir hayli zor gözüküyor. 2014  yılında en çok tercih edilen gelin takı modellerinden birisi şüphesiz ki inci ürünlerden oluşmaktadır. İnci takılar gelinliğin ayrı bir hoş gözükmesini ve aynı zamanda da modern gözükmesini de sağlayan modeller arasındadır.  Taş işlemeli 2014 zarif  de gelin adayları tarafından en çok beğenilen takı modelleri arasındadır. İster sadece gerdanlık tarzı alın isterseniz de sadece takım olarak alın hiç fark etmez incili ve taş işlemeli takı modelleri tercihlerinizin ilk sırasında olması gerekmektedir. Eğer gelinlik straplez ve üst kısmı boş ise kolye veya gerdanlık tercih etmenizi tavsiye ederiz. Gelinliğin gösterişine göre daha sade gelin takısı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelin Saçı Aksesuarları başlıklı makalemizde Gelin Aksesuarları, Gelin Saçı Aksesuarları ve Yeni Gelin Saçı Aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin takısı,gelinlik aksesuarları,gelinlik takıları,gelin aksesuarları,gelinlik takısı,gelinlik takilari modelleri,gerdanliklar,gelin takıları modelleri,gelin takilari en sik,gelin takı modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>