2014 Yeni Moda Gelin Ayakkabı Modelleri

2014 Özel Tasarım Gelinlik Ayakkabısı 2014 Yeni Moda Gelin Ayakkabı Modelleri

2014 Özel Tasarım Gelinlik Ayakkabısı

Herkesin bildiği konulardan birisi de bayanların ayakkabılara olan düşkünlüğüdür. Yaz- kış fark etmeksizin tüm hanımlar bolca ayakkabı alırlar. Bazen ihtiyacı olmadan bazen de gerçekten ihtiyaç duydukları zamanlar olabilir. Gelinlik ayakkabısı da ihtiyaç duyulan ayakkabı çeşitlerinden birisidir.

Hanımlar genellikle bir şeyler seçerken ve alırken kararsızlardır. Kararsızlık yaşadıkları diğer durum ise gergin evlilik sürecinde gelinlik ayakkabısı seçmektir. Bundan sonra gelin adaylarına müjde olsun ki gelinlik ayakkabısı seçmek artık o kadar da zor değil. 2014 modelleri bomba bir şekilde hazır bulunmaktadır. Akla gelebilecek her tarz her model yepyeni gelin ayakkabı modelleri ile karşınızdadır. Özellikle 2014 yılının en modası olan tül detayı gelin ayakkabı modellerinde de sıkça kullanılmaktadır. Tül detayı dışında dantel detayı, boncuk işlemeler, taş işlemeler ve  inci işlemeleri de 2014 yeni moda gelin ayakkabı modelleri arasında yerini almaktadır. Bu detaylar gerçekten gelin ayakkabılarına çok yakışmaktadır. Bunun dışında hanımlar düğünde rahat edebilmeleri için daha alçak topuklu ayakkabılar ya da platform topuklu ayakkabılar seçebilirler.Çünkü düğün günü tüm gece ayakta durmak zorunda kalabilirler. Buda gelinler için sıkıntı yaratabilir.

Gelin adaylarının zor karar verdikleri bu ayakkabılar hem şıklık bakımından hem de rahatlık bakımından çok önemlidir. Özenle seçilmesi gerekmektedir.Doğru seçimle düğününüzün çok güzel geçmesi tamamıyla sizin elinizdedir.

Bir önceki yazımız olan 2014 En Güzel Gelin Ayakkabıları başlıklı makalemizde , 2014 model Gelin Ayakkabılar ve En Şık Gelin Ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2014 gelin ayakkabı modelleri,gelinlik ayakkabı modelleri 2014,gelin ayakkabı modelleri 2014,2014 gelinlik ayakkab? modelleri,gelinlik modelleri ve ayakkabıları,2014 yeni model ayaka,gelinlik ayakkabilar,gelin elbisesi ile ayakkabi,2014 gelinlik ayakkabı modelleri ve fiyatları,gelin ayaqqabilari 2014
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>