2014 Yeni Moda Abiye Modelleri

Tony Ward 2014 Abiye Koleksiyonu 2014 Yeni Moda Abiye Modelleri

Tony Ward 2014 Abiye Koleksiyonu

2014 senesi bir çok moda akımının eskinin esintileri ile harmanlanmasına şahitlik ediyor. 2014 yeni moda abiye modellerine baktığımız zaman bizleri eski yılların tasarımlarına yaklaştırıyor. Şifon abiyeler, drapeli modeller ile gerçekten de eski zamanlarda ki modaya bir özenme dikkat çekiyor. Vakkalı modeller de bizlere eskilerin havalarını taşıyor.

Ancak 2014 senesi gerçekten de gelecek çağ ile eski çağın harmanlanmış hali şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu harmanlanmış moda akımı bir çok kişi tarafından oldukça ilgi çekici bulunuyor. Penye modellerin de karşımıza çıktığı 2014 yeni moda abiye modelleri eskiye özlem mi yoksa geleceğe heyecan mı taşıyor, bu tam bir muamma.

2014 abiye modelleri arasında karşımıza sanki etek bluzmuş gibi iki parça görünümlü abiyeleri de çıkarıyor. Bazılarında kemer detayına girilmesine rağmen bazı ürünler de sadece ince bir kuşak bulunuyor. Ancak burada en çok dikkat edilmesi gereken nokta; nerede ise bütün abiyeler yüksek bel olarak tasarlanmış gibi duruyor.

Elbette ki 2014 yeni moda abiye modelleri arasında transparan bir dokunuşa ve dantelli modellere de denk geliyoruz. Üstelik geçen sezondan bu yana devam eden asimetrik kesimler ve yuvarlar detaylar aynı şekilde bu sezon da devam ediyor. 2014 gerçekten de birkaç tarzın bir araya gelmesini müjdeliyor niteliğinde bizleri kucaklıyor.

O halde bizler de 2014 yeni moda abiyeleri kucaklayalım ve de modaya ayak uyduralım, hanımlar.

Bir önceki yazımız olan Pachwork Pantolon Modası başlıklı makalemizde Patchwork Modası ve Patchwork Pantolonlar hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarabiye modelleri 2014,abiye 2014,yeni moda abiyeler,2014 abiye modelleri,abiyeler ve fiyatları 2014,пудштдшлдук,yeni moda abiye modelleri,2014 yeni moda,bu moda yeni abiyeler 12 yaşındakiler olan abiye,2014 yeni moda abiyeler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>