2014 Yeni Gelinlik Koleksiyonları

Her yıl modası oldukça dikkat çeken ve tüm genç kızların yakından takip ettiği gelinlik koleksiyonları bu sezonda podyumlarda kendini gösterdi ve göz alıcı tasarımlarıyla büyük küçük herkesi büyüledi.  2014 yeni gelinlik koleksiyonlarının içerisinde birbirinden güzel birçok tasarım bulunmakta.

2014 Yeni Sezon Gelinlik Koleksiyonları 2014 Yeni Gelinlik Koleksiyonları

2014 Yeni Sezon Gelinlik Koleksiyonları

Geçtiğimiz sezonun önde gelen tasarımlarından olan ve genç kızlarımızın sık tercihi olan prenses model gelinlik olarak geçen düz gelinlikler bu sezonda oldukça dikkat çekeceğe benziyor. Ayrıca sade gelinlik modellerinin yanı sıra, dantel detaylı ve derin sırt dekolteli gelinlik modelleri oldukça şık duruyor ve gelin adaylarına çok yakışıyor.

Eğer ki bu sene evlenmeyi düşünüyor ve gelinlik için öneri arıyorsanız,  2014 gelinlik koleksiyonlarını detaylıca incelemeli ve dikkatinizi çeken modelleri not ederek aralarından seçim yapmalısınız. Tabi ki bu özel gününüzde en şık ve en dikkat çeken siz olmalısınız. Bunun için gelinliğiniz çok özel bir tasarım olmalı ve herkesi büyülemelisiniz. Bunun için herhangi bir dükkâna girip belirli modeller arasından seçim yapmak yerine internet üzerinden araştırma yaparak istediğiniz modelin kriterlerini belirlemek hem içinizi rahatlatacak hem de gelinlik seçiminde sizlere yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Taş işlemeli gelinlikler, Taş süslemeli gelinlikler ve Yeni Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik fiyatları 2014,2014 ün yeni gelinlikleri,2014 yeni gelinlikler,2014ÜN EN ÇOK BEĞENİLEN GELİNLİKLERİ,2014 kışlık gelinlik koleksiyonları,2014 sade ve sik balik gelinlik modelleri,2014model yeni sezon gelinlikler,yeni gelinlikleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>