2014 Yazlık Henna Gelinlik Modelleri

Yeni Yazlık Henna Gelinlik Modelleri 2014 Yazlık Henna Gelinlik Modelleri

Yeni Yazlık Henna Gelinlik Modelleri

   Yaz ayları bir nevi evlilik ve düğün dönemi olarak anılmaktadır. Bu yüzden de özellikle açık alanda yapılacak olan düğünlerde tercih edilen gelinliğin önemi daha da bir artıyor.  Keza aynı durum salon düğünleri içinde geçerli olacaktır çünkü kapalı ortam, onca insan ve yaz mevsimi bir araya geldiğinde ortaya bunaltıcı bir hava çıkacaktır. Bu yüzden de seçtiğiniz gelinliklerin yazlık olması gerekiyor. Henna yazlık gelinlik konusunda sektörün en iyilerinden bir tanesi olmaya devam ediyor ve bu alanda son derece başarılı çalışmalarını 2014 senesinde de meraklılarıyla paylaşıyor.

arasında dantelli gelinlikler diğerlerine nazaran biraz daha ön plana çıkmayı başarıyor. Görsel olarak çok etkileyici olan bu modeller sayesinde kendi düğününüzde hayalini kurduğunuz görüntüye erişmek mümkün olacaktır. Dantelin zarif bir görüntüye sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu görüntü gelinlikle bir araya getirildiğinde, Henna gibi kaliteli bir marka bu işlemi yaptığında sonuç mükemmel olabiliyor da denilebilir.

2014 yazlık Henna gelinlik modelleri arasında diğer popüler ürünlerden birisi ise boncuk detaylı gelinliklerdir. Bu gelinlikler boncuk sayesinde ışıl ışıl bir görüntüye kavuşturuluyor. Aynı zamanda parlak taşların hatta değerli taşların dahi kullanıldığı modeller her bütçeye göre değişiklik gösteriyor. Bunun yanı sıra bahsettiğimiz gelinlikler daha çok straplez gelinlik türlerinde kullanılıyor ve bu gelinliklerde iyi sonuç veriyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Yaz Gelinlik Trendleri başlıklı makalemizde 2014 Yaz Gelinlik Trendleri ve Gelinlik Trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarHENNA GELNLK,henna gelinlik ayakkabıları,HENNA GELİNLİKK
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>