2014 Yazlık Abiye Modelleri

Yaz ayları hem düğünlerin yapıldığı hem de sıcak havada organizasyonların gerçekleştirildiği bir dönemdir. Bu yüzden de sıklıkla davetlere ya da organizasyonlara katılmak durumunda kalabilirsiniz. Böylesine önem arz eden bir davete katılacağınız zaman ise görsel olarak iyi bir durumda olmak isteyeceksiniz. Bunu sizin için kolaylaştıracak şeyse abiyeler olacaktır. Fakat bu noktada da yazlık olan abiyeleri tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Yoksa kendinizi rahat hissedemeyecek siniz ve bulunduğunuz ortamdan keyif alamayacaksınız. Hatta keyifli olmanın aksine bunalabileceksiniz.

2014 her zevke uygun modellerden oluşmaktadır. Yaz aylarında kolsuz abiyeleri tercih etmek isteyenler için görsel anlamda çok başarılı abiyeler bulunduğunu söylememiz gerekiyor. Genel olarak koyu tonlardaki bu modellerde uzun etekli görüntünün yırtmaçlarla daha hareketli hale getirildiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra taşlı abiye modelleri de göz kamaştıran bir yapıya bürünmek isteyenler için ideal seçimlerden birisi olacaktır. Işıkların altında parıldayan bir kıyafet ile tam anlamıyla mükemmel görünmek tamamen sizin elinizde olacaktır.

2014 yazlık abiye modelleri arasında kolsuz modeller olduğu gibi kollu abiye modelleri de bulunuyor. Bu yazlık abiyeler görsel olarak geniş bir kitleye hitap etmekte ve ciddi bir beğeni ile karşılanmaktadır. Zarif yapısı ve etkileyici görüntüsü ile 2014 senesinin en gözde yazlık abiye modellerinden bir tanesi olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Fransız Dantelli Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Fransız Dantelli Abiye Modelleri ve Fransız Dantelli Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryazlık abiyeler,yazlık abiye,yazlık abiye modelleri,abiye modelleri 2014 e-abiye,abiye yazlık,yazlik dugun abiyeleri,abiye modelleri 2014 yaz,216 yazlık abiyeler,kısa yazlık abiyeler,uzun kollu dantel abiye modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>