2014 Yaz Sezonu Damatlık Modelleri

2014 yilinin en güzel damatlik modelleri 299x400 2014 Yaz Sezonu Damatlık ModelleriGelinlik kadar damatlık modelleri de artık farklı tasarımlarla buluşuyor. 2014 yaz sezonu damatlık modelleri klişeden biraz daha uzakta ve bambaşka. Erkeklerde dar pantolon modası damatlık modellerine de yansımışa benziyor. Parlak kumaşlar tercih edilen damat takımları renkli ayrıcalıkları ile sezona merhaba diyor. Beyaz, siyah ve gri damatlık modelleri artık daha da renkli. Lacivert, su yeşili, açık mor gibi alternatif damatlıklar oldukça şık ve görünüm bakımından daha sevimli.

2014 yaz sezonu damatlık modelleri arasında şapka detayı da muhteşem bir ayrıntıyı doğurmuş. Şapkalı damatlık modelleri eski zamanı hatırlatsa bile modern renklerle bambaşka bir hava estiriyor. Çok aykırı gibi dursa bile muhteşem bir görüntü ile nostalji ile modernliğin buluşması olarak bile adlandırılabilir. Şapka detayından başka rengarenk seçimlerle bir araya gelen damatlık modelleri arasında gömlek detayları göz dolduruyor. Farklı bir görünüm sergilemek isteyen damat adayları fırfırlı gömlekler ile modaya ayak uyduruyor. Daha sade bir damatlık modeli tercih edenler senenin modasına uyum sağlamayı sadece yelek detayı ile de seçebilirler. Senenin trend rengi lacivert damatlık modelleri ile muhteşem bir duruşa sahip olabilirken, daha da farklı bir damatlık tercih etmek isteyenler için dore damatlık modelleri de bulunmakta. Aykırılığı sade damatlığınızın üzerine tercih ettiğiniz papyon ile de verebilirsiniz. Yine de her şeye rağmen sade ve klasik olmak isteyen damatlar için de mevcut.

 

Bir önceki yazımız olan Papyonlu Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Papyonlu Damatlık Modelleri ve Papyonlu Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsu yeşili damatlık,mor damatlik,lacivert damatlık 2014,jakamen damatlıkları,jakamen damatlık fiyatları,jakamen damatlk modelleri,jakamen damatlık modelleri,jakamen ayakkab modelleri,damatlık jakamen,yeni sezon damatlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>