2014 Yarım Balık Gelinlik Modelleri

   Gelinliklerde çok sayıda yeni model, 2014 yılında vitrinleri süslemeye başlamış durumda. Bundan birkaç sene öncesine kadar alıştığımız ve yenilerini görmekte zorluk yaşadığımız modellerin, alışılan kesimleri üzerinde ufak oynamalar yapılarak ortaya yepyeni bir gelinlik türünün çıkartılığı modelleri 2014 senesi içinde sıklıkla görebileceğiz. Bu yeni tasarımlar arasında ise en çok dikkat çekenlerden bir tanesi olarak yarım balık gelinlikleri örnek gösterebiliriz. Özellikle kesimi sebebiyle herkesin bildiği balık gelinlik modellerinde ciddi farklılıklar içeren bu modeller son derece şık ve zarif görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

2014 yarım balık gelinlik modelleri içinde hemen her bayanın beğenisini kazanacak olan bir modelden söz etmek mümkündür. Bu model ise yarım kol detayına sahip yarım balık gelinlik modelidir. Yarım kol detayı farklılık katmak ve yeni tarzlar denemek konusunda son derece elverişli bir detaydır. Bunlar arasında omuz kısmından dirseğe kadar olan bölümün iki farklı tülün birbirine sabitlenmeden kolun üst kısmını sergilercesine serbest bırakıldığı modeller görsel açıdan oldukça tatmin edici olacaktır.

2014 yarım balık gelinlik modelleri arasında dantelli modellere ayrıca bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu modeller oldukça şık ve zarif görüntüleri ile dikkat çekiyor. Yarım balık detayı sayesinde vücut hatlarınızın çok daha sıkı görünmesi ile birlikte dantel detayı da devreye girince ortaya sanatsal bir sonuç çıkabiliyor.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryarim balik gelinlik,yarım balık gelinlik modelleri 2014,balık model gelinlik,balık modeli gelinlikler,yarı balık gelinlik modelleri,gelinlik balik,yarm balk gelinlik modelleri,gelinlik modelleri balık modeli,yarım kol gelinlik modelleri,balık modeli gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>