2014 Vera Wang Gelinlik Modelleri

Şık 2014 Vera Wang Gelinlik Modelleri 2014 Vera Wang Gelinlik Modelleri

Şık 2014 Modelleri

Genç kızların evleneceği güne kadar hayalini kurup durdukları gelinlik seçimi çok zorlu bir işlem gibi duruyor. Ve gerçekten de gelinlik seçimi evlilik sürecinin en zorlu kısımlarından biridir.Çünkü çoğu gelinlik firmaları genç kızların hayalini süsleyen gelinlik modelleri yapmayı ve tasarlamayı çokta başaramıyor.

gelinlik modelleri ise bu sene tüm genç kızların yüzünü güldüreceğe benziyor. Her genç kızın kişiliği farklıdır kimi sade gelinliklerden kimi abartılı kimi ise şık gelinliklerden hoşlanır. Fakat tüm gelin adaylarının ortak noktada buluştuğu konu ise gelinlik modellerinin diğer gelinliklerden farklı olmasıdır. İşte 2014 Vera Wang gelinlik modelleri tamda bu konuya parmak basıyor. Çünkü bu gelinlik modelleri diğer gelinliklerden çok farklı. Bu sene genel olarak sade modeller üstünde durulmuştur. Hatta karşınıza dümdüz beyaz gelinlik modelleri bile çıkabilir. Ki zaten birçok model de bu şekildedir. Çok sade gibi dursa da 2014 moda gelinlik bunlar olacağa benziyor. Tabi sadece sadelikten hoşlanan hanımlar değil her hanım düşünülerek gelinlik modelleri tasarlanmıştır. Bu sade gelinlikler üstüne dantel detayları kullanılarak gelinliğe ayrı bir hava katmaya çalışılmıştır.

Gerçekten farklı ve unutulmaz bir gelin olmak isteyen tüm genç kızların tercih etmesi gereken bu modeller sade olmasının yanında oldukça da iddialıdır. Şık bir gelin ayakkabısı ve duvakla tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Miss Defne 2014 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Miss Defne 2014 ve Miss Defne Gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarvera wang gelinlik,defne gelinlik 2014,vera wang gelinlik modelleri,dumduz beyaz gelinlik,vera wang gelinlik modelleri 2014,vera wang gelinlik 2014,blu vera gelinl,miss defne gelinlikler,blu vera gelinlikleri,www blu vera comgelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>