2014 Uzun Gelinlik Modelleri

2014 uzun gelinlik modelleri 1 2014 Uzun Gelinlik Modelleri

2014 uzun gelinlik modelleri 1

Gelinliğin en bilinen modellerinden birisi de şüphesiz ki uzun gelinlik modelidir. Çoğu gelin adaylarının tercihi yıllardır olmuştur. Uzun gelinlik modellerinin modası yıllar geçse de değişmeyeceğe benziyor.

Uzun gelinlik bilindiği üzere yerlere kadar uzanan hatta yerleri süpüren gelinliktir. Son zamanlarda bazı genç kızların tercihi kısa gelinlikler olsa da çoğunlukla gelinlik denilen şey uzun gelinlikten ibaret olduğu görülüyor. Uzun gelinlikler hem şık hem de masumdur. 2014 uzun gelinlik modelleri de bu şıklıktan nasibini almışlardır. 2014 uzun gelinlik modelleri için ise genellikle tül detayları, dantel detayları ve gösterişin adı olan taşlar özenle işlenmiştir. Uzun gelinlik modelleri için de balık etek modeli ve prenses modeli düşünülebilir. Yerlere kadar uzanan bu modeller oldukça şık ve gösterişli durmaktadır. Ayrıca uzun gelinlik modelleri ile straplez gelinlik modelleri, drapeli gelinlik modelleri ve dantelli gelinlik modelleri birlikte kullanılabilir. Bir gelinlik hem uzun hemde dantelli olabilir. 2014 uzun gelinlik modelleri de bu gelinlik modellerini bolca işlemiştir. Uzun gelinlik modelleri bu şekilde hem şıklığınıza şıklık katıyor hem de asalet ve zarifliği ön plana çıkarmanızı sağlamaktadır.

Gelin adaylarının zevklerine en çok uyan gelinlik modellerinin başında gelen uzun gelinlik modelleri 2014′ de bomba gibi etki yaratacak gibi duruyor. Bu güzel gelinlik modelini es geçmeden gelinlik modelleri denemeyin derim.

Bir önceki yazımız olan 2014 Pronovias Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde , Pronovias Gelinlik ve Pronovias Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaruzun gelinlikler,dali uzun gelinlikler,arxasi uzun gelinlikler,galinliklar,2014 gelinikleri,arxasi uzun gelinlikler için duvak,DALI UZUN GELINIKLER,arxasi uzun gelinlik,arxasi uzun gelinikler,2014 gelinlik modelleri ve fiyatı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>