2014 Uzun Gelin Saçı Modelleri

Gelinlik giyme süreci çok fazla detay ve ayrıntı içermektedir. Bu detay ve ayrıntıların başında giyilecek olan gelinliğin seçilmesidir. Bunun takiben en büyük öncelik gelin ayakkabısının seçimine verilmektedir. Her iki noktayı kararlaştırdıktan sonra ise en büyük önceliğini gelin saçı modelinizi belirlemek olacaktır. Eğer saçlarını kısa ise alternatifleriniz daha az olacak ve kendinize göre bir modeli bulmak daha rahat olacaktır. Fakat eğer uzun saçlı iseniz çok sayı model arasında kendiniz için ideal olan modeli bulabilirsiniz. Bu uygun model, giydiğiniz gelinliğinde göze hoş gelmesini sağlayacaktır.

2014 uzun gelin saçı modelleri arasında en çok dikkat çeken model olarak dağınık saç modellerini örnek vermek yerinde olacaktır. Saçlar, kısmen dağınık ve kendi halindeymiş gibi bir görüntüye sahip olduğu yani doğala yakın bir görüntü ile istenilen görüntüye tam anlamıyla ulaşmak mümkün olacaktır. Fakat bu tarz modellerde dağınık görüntü oranına dikkat edilmeli, aksi halde ciddi anlamda dağınık ve karma karışık bir görüntü ortaya çıkacaktır.

2014 uzun gelin saçı modelleri içinde en sempatik model olarak örgü gelin saçı modellerini örnek vermek yerinde olacaktır. Örgü modeller özellikle uzun saçlarda son derece iyi sonuç verebiliyor. İki ya da üç tane küçük örgünün saça sabitlenmesi ile gerçekten dikkat çekici bir görselliğe kavuşmak mümkün olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Kızıl Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Kızıl Gelin Saçı Modelleri ve Kızıl Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaruzun gelin saçı modelleri,gelin uzun saç modelleri 2014,gelin uzun saç modelleri,uzun sac gelin basi modelleri,orgu gelın sacı modellerı,gelinlik uzun saç modelleri,uzun sac modelleri dügün icin,uzun gelin saç modelleri,maşalı topuz saç modelleri,saçı uzun gelinlik
Pin It

2014 Uzun Gelin Saçı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>