2014 Uzun Duvak Modelleri

kenarlari gupur detayli duvak modeli 2014 Uzun Duvak ModelleriDuvak seçimi gelinlikle uyumlu olabilecek ve görsellik bakımından da en ilgi çekici noktalardan bir tanesidir. 2014 uzun duvak modelleri senenin en fazla trend seçenekleri arasında. Özellikle de sade gelinliklerin ile gösterişli bir havaya sokan tasarımcılar, gelin adaylarının gözdesi olmayı başardı. Upuzun tülden meydana gelen oldukça muhteşem ve gösterişli bir duruşa sahip olmanızı destekliyor. Sade tül duvak seçeneklerin yanı sıra bir de dantelli işlemelilerde ön planda. Uzun duvak hayalleri kuran bayanlara ilk tavsiye rahat hareket etmeniz için kısa duvak alternatifini de yedekte barındırmanız iyi bir seçimi destekleyecektir. Düğün gecenizde çok daha rahat hareket edebilmeniz için uzun duvağınızı ilerleyen saatlerde kısa bir duvak ile değiştirebilirsiniz.

modern uzun duvak modelleri 2014 Uzun Duvak Modelleri2014 uzun duvak modelleri seçimlerinde hafif ve saça ağırlık vermeyecek seçeneklerden yararlanmak çok daha iyi olacaktır. Hem başınızdaki ağırlığı çok rahat taşıyabildiğiniz gibi, duvak detayı ile saçlarınızın bozulabilme ihtimalinin de önüne geçebilirsiniz. Uzun duvak seçeneklerine daha çok topuz modellerin yakıştığını da unutmayın. Gelin başı yaptırırken duvağınızın uzunluğunu göz ardı etmeden karar vermek çok iyi bir görünümün ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Uzun duvaklarda sadece dantelli ve sade seçenekler bulunmuyor. İşlemeli uzun duvak modelleri arasından da gelinliğinize yakışacak bir modeli seçebilirsiniz. Muhakkak gelinliğinizin detaylarına uygun olan duvak seçeneklerinden yararlanmalı ve duvak modelleri arasından abartıdan kaçınmalısınız.

uzun duvak modelleri 2014 2014 Uzun Duvak Modelleriuzun dantel duvak modeli 2014 Uzun Duvak Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelin El Çantası Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Gelin El Çantası Modelleri, El Çantası ve Gelin El Çantası hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarduvak modelleri gelin duvağı gelinlik,uzun duvak,uzun duvak modelleri,sade uzun duvaklı GELİNLİK MODELLER,gelinlik uzun duvak madelleri,gelin basi 2015 duvak,uzun duvakli,sadece duvak modelleri,duvak ve el çiçeği modelleri,uzun sade duvak modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>