2014 Ünlülerin Gelinlik Modelleri

                             

     2014 Ünlülerin Gelinlik Modelleri

     Gelinlik konusu her genç kızın hayaller kurduğu, kafasında planlamalar yaptığı ve üzerine uzun uzun düşündüğü bir alandır. Genç kızlar gelinlik tercihinde bulunurken ilk olarak kendi tercihlerini göz önünde bulunduruyor olsalar da son dönemde ünlü isimlerin gelinlik modellerinin de sektördeki tercihleri değiştirmeye ve belirlemeye başladığını belirtmemiz gerekiyor. Ünlü isimlerin tercih ettiği gelinlik modellerinin, gelin adayları tarafından da tercih ediliyor olması şaşılacak bir durum değil. Bu yüzden ünlü isimlerin gelinlik modellerinin incelenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

2014 ünlülerin gelinlik modelleri sok derece şık ve sıra dışı olabiliyor. Ünlü isimlerin tercihlerde bulunurken daha cüretkar ve sıra dışı kararlar verebiliyor olması ortaya çok renkli görüntüler çıkartmaktadır. Ünlü isimlerin tercihleri genel olarak incelendiğinde derin sırt dekolteli modellerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bu tarz modeller hem çekici hem de şık bir görüntü için ideal gelinlik modelleri arasında yer alıyor.

2014 ünlülerin gelinlik modelleri arasında sırt dekoltesi kadar göğüs dekoltesinin de sıklıkla kullanıldığını belirtmeliyiz. Ciddi anlamda cüretkar bir tercih olarak görülse de son derece şık ve çekici bir görüntü için ideal kararlardan birisidir. Göğüs dekoltesinin yanı sıra bir çok ünlü, mini etekli gelinlik modellerini tercih ediyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 Justin Alexander Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Justin Alexander Gelinlik Modelleri ve Justin Alexander Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2014 ünlülerin gelinlikleri,ünlülerin gelinlik modelleri 2014,2014 de ünlüler gelinlikleri,2014 un gelinlikleri,nllerin tercih ettii gelinlik modellri,unluler ve 2014 gelinlik,ünlülerin gelinlik modelleri ve fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>