2014 Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri

2014 Taş İşlemeli Gelinlik Örneği 2014 Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri

2014 Taş İşlemeli Gelinlik Örneği

Gelinlik modelleri üstünde kullanılan işlemeler ve aksesuarlar en az gelinliğin modeli kadar önemlidir. Çünkü bu işlemeler gelinliği gelinlik yapan ve gelinliği gösteren en önemli parçasıdır. İşlemelerin özenle yapılması da bu bakımdan çok önemlidir. Gelinliği hoş ve alımlı gösteren de bu parçalardır ayrıca.

Son dönemlerin en göze çarpan modelleri şüphesiz ki taş işlemeli modelleridir. 2014 taş işlemeli gelinlik modelleri birbirinden iddialı modelleri ile gelin adaylarının karşısına çıkıyor. Birçok ünlü gelinlik tasarımcıları ve firmaları çoğunlukla taşlı gelinlikler üzerinde duruyor. Ve taşlı gelinliklerin kullanımı son dönemlerde fazlasıyla arttı. 2014 taş işlemeli gelinlik modelleri için rağbet oldukça fazladır. Bu modeller birbirinden şık ve son derece de hoş modellerdir. Balık etekli gelinlik modellere, prenses gelinlik modellere ve kabarık modellere taş işlemelere çok yakışmaktadır.  İşlemeleri gelinliğin her kısmında görebilirsiniz.  Taş işlemeleri arka kısmında ve göğüs kısmında olunca gelinliğe ayrı bir hava katmaktadır. Ve etek kısmında da taş işlemeler dikkat çekiyor.  Sadelikten hoşlanan hanımlar için daha az taşlı gelinlik modelleri tercih edilebilir. Fakat çok taşlı modellerden abartıdan hoşlanan hanımların tercihi olmaktadır.

Evlilik gibi özel bir günde ışıl ışıl görünmenizi sağlayacak bu taş işlemeler gelinlik için en ideal işlemedir. Bu gün de göz kamaştırmak sizin elinizde.

Bir önceki yazımız olan 2014 Enzoani Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, Enzoani Model Gelinlikler ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartaşlı gelinlik,taş işlemeli gelinlik modelleri,işlemeli gelinlik modelleri,taşlı gelinlik Modelleri ve Fiyatları,gelinlik tasli,ilemeli gelinlikler,en taşlı gelinlikler,gelinlik ve damatlık modelleri 2014,taşlı kabarık kuyruklu gelinlik modelleri 2013,taş işlemeli gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>