2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelleri

Tülden Sue Wong Gelinlik Modelleri 2014 Sue Wong Koleksiyonu Gelinlik Modelleri

Tülden Sue Wong Gelinlik Modelleri

Gelinlik konusunda isim yapmış markaların ürünlerini her gelin adayı bayanın yakından takip ettiği bilinmektedir. Bayanlar için gelinlikler çok özel ve hayali her daim kurulan bir şeydir. En güzel gelinliği giyerek kendi düğününde boy gösteren ve aşık olduğu, sevdiği adamla evlenilen hayallerde en fazla kafa yorulan kısım sevilen adamdan ziyade gelinlik olmaktadır. İşte bu kadar önemli bir olan bir şeyin göz ardı edilmesi gibi hatalara düşmemek adına Sue Wong gibi kaliteli isimlerin ürettiği modellere yönelmek oldukça akıllıca bir yöntem olacaktır.

2014 Sue Wong koleksiyonu gelinlik modelleri için ilk olarak söylenebilecek kelime ”tarz” olacaktır. Tüm gelinlik modellerinin bir havası ve tarzı olduğunu söylemenin mümkün olduğu Sue Wong gelinlikleri karakteristik duruşları ile kendilerini her zaman belli etmeyi başarmışlardır. Bu yüzden de bayanlar tarafından en çok tercih edilen gelinlik markalarından birisi olarak Sue Wong gösterilebilir. Markaya ait modeller arasında en çok dikkat çekecek olan kuşkusuz straplez gelinliklerdir. Kadınsı görüntüler sayesinde birçok bayanın ilk tercihi konumuna bu straplez modelleri yerleştirebiliriz.

2014 Sue Wong koleksiyonu gelinlik modelleri arasında fırfırlı modellerin de aynı yeri olduğunu söyleyebiliriz. Bu modellerde şıklık ön plana atılmış ve bu sayede her bayanın hayalini kurduğu eşsiz görüntünün yakalanması daha da kolay hale getirilmiştir.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 İtalyan Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Dantel İtalyan Gelinlik Modelleri ve Yeni Dantel İtalyan Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>