2014 Straplez Gelinlik Modelleri

Yepyeni Straplez Gelinlik Modelleri 2014 Straplez Gelinlik Modelleri

Yepyeni Straplez Gelinlik Modelleri

Yaklaşan düğün döneminde gelin adayların kafasında dolaşan bir kaç soru vardır. Gelinliğin modası var mıdır? Elbette ki her şeyin olduğu gibi gelinliğin de modası vardır. Gelinliklerin modası da zaman zaman değişmekte ve yeni modalar gelmektedir. Fakat straplez gelinlik modellerinin yeri ayrıdır. Bir süredir moda olan straplez gelinlik modelleri bu sene de moda olmaya devam etmektedir.

eskimiyor aksine gün geçtikçe artıyor. Straplez gelinlikleri her gelin adayı sevmez. Fakat gelin adaylarının büyük bir kısmı da straplez gelinlik modellerini bir hayli beğeniyor. Bizde bunu baz alarak size yeni sezon 2014 straplez gelinlik modelleri arasından en hoş modellerinden bahsetmek istiyorum. Bu modeller bir hayli şık ve aynı zamanda zarif modellerdir. Straplez gelinlik modeli seçerken çok dar ya da çok geniş modelleri tercih ederseniz görüntüde sıkıntı olacaktır. Bu yüzden en doğru bedeni seçmek zorundasınız. Bunun yanı sıra 2014 straplez gelinlik modelleri çok değişik tasarımlara imza atmış modeller bulunmaktadır. Straplez model türünde balık etekli ve kabarık model gelinlik modelleri mevcuttur. Bunun tercihi de size kalmıştır. Kalp şeklinde olan straplez modelleri bu senenin modası olmaktadır. Düz modelleri de vücut tipine göre ayarlamanız gerekir. Taşlı modellerden tutun, dantel işlemeli modellere kadar her tarz modeli bu sene kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Oleg Cassini Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, Oleg Cassini Gelinlikler ve Oleg Cassini Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik modelleri straplez,straplez gelınlık modellerı,STRAPLEZ GELİNLİK,straplez gelinlik modelleri 2014,2014 straplez gelinlik modelleri,balık gelinlik modelleri 2014,üstü drapeli gelinlik,2014 strapleslu yurluklu tasli drapeli gelinlik modelleri,gelinlik straplez model,straplez kabarık taşlı gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>