2014 Sezanur Akay Gelinlik Koleksiyonu

Tül Detaylı Sezanur Akay Gelinlik Koleksiyonu 2014 Sezanur Akay Gelinlik Koleksiyonu

Tül Detaylı Sezanur Akay Gelinlik Koleksiyonu

Her genç kızın hayalidir o muhteşem beyazlar içine girmek ve senelerdir rüyalarında gördüğü düğünü yapabilmek. Bir düğünde gelin açısından en önemli parça gelinliktir, bunu hepimiz çok iyi bir şekilde biliyoruz. Bu kadar önemli bir şeyi de maharetsiz ellere bırakmak ve rüyayı kabusa dönüştürmek hiç birimiz istemeyiz.

2014 Sezanur Akay gelinlik modası, bahsi geçen maharetsiz ellerden sizi kurtaran yegane gelinlik modasını size sunuyor. 2014 yılı için dizayn edilen birbirinden harika modeller sayesinde istediğiniz gelinliği bulmakta asla zorlanmayacaksınız.2014 yılının en çok tercih edilen modellerinin başında balık etek modeli geliyor. Daha çok uzun boylu gelin adaylarına önerilen modelde, eğer boy konusunda sorun yaşamıyorsanız harika bir görünüme kavuşma fırsatınız olacaktır. Modelin kendine has yapısı sizin ciddi anlamda bir tarzınız olmasını, sıradanlıktan çok uzak bir hava kazanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca her dönem için popüler olan kabarık etekli modelleri askısız straplezler ile birleştirildiğinde hayal dahi edilemeyecek sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

2014 Sezanur Akay gelinlik modası, sadece bu saydıklarımı ile bitmiyor. Geçen sezonun en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi olan prenses etek modası bu sezonda kaldığı yerden devam ediyor. Gelinliklerde prenses modasının rüzgarı hala devam ederken, sırt dekolteli detaylar sayesinde çok güzel sonuçlar elde etmekte mümkün olabiliyor. Straplezlerin göğüs kısmına eklenen taşlı figür ve detaylar gelinliğe çok farklı bir görünüm kazandırıp, modern ve çekici bir hal almasını sağlayabiliyor. Ayrıca bu sezon için klasik duvaklardan kurtulmalı ve bir farklılık yaparak yüz güzelliğinizi öne çıkarmalısınız. Bu hususta taçların ya da çiçeklerin çok fazla yardımı olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Akay Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde , Akay Gelinlik ve Akay Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsezanur akay,sezanur akay gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>