2014 Sarışın Gelin Saçı Modelleri

    Sarışın bayanlar saç renkleri sebebiyle her zaman için ilgi gören ve erkekler tarafından çekici bulunan bayanlardır. Evlenmek üzere olan sarışın gelin adaylarının ise gelin saçı noktasında nasıl bir tercihte bulunacağı son derece önemlidir. Normal şartlarda saç rengi sebebiyle hemen her saç modelinin son derece yakıştığı sarışın bayanlarda, gelin saçı modelleri konusunda yanlış tercihlerde bulunmak görsel açıdan felaketle sonuçlanan bir görüntüye sebebiyet verebilir. Bu yüzden de seçeceğiniz gelin saçı modeline büyük dikkat etmelisiniz.

2014 sarışım gelin saçı modelleri içinde en çok dikkat çeken model, dağınık topuz modelleridir. Bu modeller sayesinde görsel açıdan eşsiz bir görüntünün ortaya çıkması işten dahi değildir. Tam topuz yaptırmak saç renginizin yeteri kadar belirgin olmamasına sebep olacaktır. Çünkü saç diplerinizdeki renk saç uçlarına nazaran daha koyu tondadır. Topuz bu koyu tonların daha da ön plana çıkmasına neden olacaktır. Dağınık topuz ise sarı rengin olabildiğince vurgulanmasında önemli bir katkı sağlamaktadır.

2014 arasında popüler olan modellerden bir diğeri ise örgülü gelin saçı modelleridir. Örgü, her halükarda görsel açıdan güzel bir sonuç vermektedir. Gelin saçı konusunda da aynı etkiye sahip olan örgü, sarışın bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Son olarak ise kabarık saç modelleri sarışın bayanlara belki de en çok yakışan gelin saçı modellerinden birisi olarak gösterilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Kızıl Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Kızıl Gelin Saçı Modelleri ve Kızıl Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsarışın gelin saç modelleri,SARIŞIN MODELLER,gelinlik ve Saç Modelleri,nikah saç modelleri,sabişin saç modelleri,sarışın gelinler,gelin sacmodelleri,sarışın bayanların gelinlikteki saç rengi,saç sarma modelleri,2014 sarisin damat modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>