2014 Rosa Clara Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinlik modellerini seçmek bazı hususlarda çok zor olmaktadır. Düğün zamanı telaşa kapılan gelin adayları bazen gelinlik seçimini aceleye getirmektedir. Gelinlik seçimi gerçekten çok önemlidir. Hayatlarında bir kez giyebilecekleri gelinlik modellerini aceleye getirmemelerini tavsiye ederim gelin adaylarına.

Bazı gelinlik markaları vardır ki tüm dünyada hanımlar tarafından beğenilmektedir. Bu gelinlik modelleri gerçekten de genç kızların ve gelin adaylarını  beklentilerini dikkate alarak tasarlanmış gelinlik modelleridir. Rosa Clara gelinlik markası da bu gelinlik markalarının başında gelmektedir. Bu yüzden bu gün ki yazımızda 2014 Rosa Clara gelinlik modelleri konusuna değinmek isterim.  Bu gelinliklerin tasarımları bir harika diyebilirim. Bu marka ürünlerine çok fazla önem göstermektedir. Gelinlik modellerinin işlemelerinden kumaşına kadar oldukça emek sarf ettikleri aşikardır. Şimdi bu gelinlik modellerine bir de yakından bakalım. Gelin adaylarının zevkine göre kabarık ve balık etekli gelinlik modelleri diye ayırabiliriz. 2014 Rosa Clara gelinlik modelleri dantelli gelinlik modelleri üstünde ağırlık vermiştir. Dantel gelinlik modası bir süredir devam etmektedir ve bir süre daha devam edeceğe benziyor. Diğer bir yandan da tüllü gelinlik modelleri de oldukça iddialı durmaktadır. Zevke göre bu tarz gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Gerçekten zarif ve hoş tasarımlardır. Bunun örneklerini resimlerde de göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Oleg Cassini Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, Oleg Cassini Gelinlikler ve Oleg Cassini Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarrosa clara 2013,rosa clara dantelli gelinlik modelleri ve fiyatları,rosa clara gelinlik fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>