2014 Renkli Gelinlik Modelleri

Renkli 2014 Gelinlik Modeli 2014 Renkli Gelinlik Modelleri

Renkli 2014 Gelinlik Modeli

 

                                    2014 Renkli Gelinlik Modelleri

      Gelinlikler her genç kızın hayalidir. Fakat kimi kızlarımızın hayali, klasik gelinlikleri içeriyor olmak zorunda değil. Bu sebepten ötürü klasikleşen gelinlik taleplerinin aksine farklı tarzlarda gelinlik giymek isteyen genç kızlarımız için bir çok gelinlik modeli bulunuyor. Bunlar arasında en çok dikkat çeken modeller sıra dışı renklerde üretilen modeller oluyor. Bu noktada bilindik beyaz gelinlik yerine daha farklı, genellikle açık renkler fakat kimi zaman kırmızı ve bordo gibi dikkat çekici renklerin bulunduğu gelinliklerden bahsediyoruz. Tamamen gelin adaylarının tatmin edilebilmesi için üretilen bu tarz gelinlikler son dönemde fazlasıyla karşımıza çıkmaya başlamış bulunuyor.

2014 renkli gelinlik modelleri incelemesi yapıldığında göze ilk çarpan gelinlikler kırımızı ve bordo gelinlikler oluyor. Bu iki renkte fazlasıyla dikkat çekici ve kendisini belli eden renklerdir. Bu sebeple göze ilk görünen gelinliklerde bunlar oluyor. Eğer kararında bir renk kullanımı yapılmışsa oraya gerçekten çok güzel gelinlikler çıkabiliyor.

2014 renkli gelinlik modelleri arasında pembe ve tonlarının hakim olduğu gelinliklere de mutlaka bir göz atmanız gerekiyor. Pamuk şeker gibi görünen gelinlikleri tercih etmek tam anlamıyla masallardan gelmişçesine bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Son derece şirin ve ilgi çekici bir gelinlik görünümü ile mutlaka pembe gelinlikleri nicelemeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dore Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Dore Gelinlik Modelleri, Dore Gelinlik Modelleri ve Dore Renkli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarrenkli gelinlik modelleri,rengli gelinlikler 2014,rengarenk gelinlik modelleri,rengareng gelinlikler,renkli gelinlik,2014 renkli gelinlik modelleri,mavi rengli gelinlikler,renkli gelinlik 2014,gelinlik renkli,mavi renkli gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>