2014 Pronovias Gelinlik Modelleri

2014 Pronovias gelinlik modelleri 1 2014 Pronovias Gelinlik Modelleri

2014 modelleri 1

Gelinlik denilen  bu güzel şey, tüm hanımların en güzel rüyasıdır. Hatta hanımlar gelinlik denilince bundan çığlık çığlığa bahsederler. Tabi gelinliklerin rengi, boyu, şekli, taşları en önemli şeylerden birkaçıdır.

Gelinlik bu kadar önemliyken, peki neden bu gelinlik seçimini kötü yapsınlar? Gelmiş geçmiş en iyi ve kaliteli gelinlik markalarından olan Pronovias gelinlik markası 2014′de yine yapacağını yapmıştır. 2014 Pronovias gelinlik modelleri özgün tasarımlarıyla tüm gelin adaylarının ilgi odağı olmayı başarmıştır. 2014 Pronovias gelinlik modelleri içerisinde de kabarık gelinlik modelleri, prenses gelinlik modelleri, balık etekli gelinlik modelleri, uzun kuyruklu gelinlik modelleri olarak devam etmektedir. Bu sene de fazlasıyla balık etekli gelinlik modelleri ve prenses gelinlik modelleri üzerinde durulmuştur. Balık etekli gelinlik modeli diz hizasına kadar dar olup oradan aşağısı bollaşan bir modeldir ve son zamanlardaki genç kızların en gözdelerinden biridir.  Bu tarz gelinlikler üzerinde de en çok kullanılan dantel ve tül detayıdır. Bunun yanı sıra her kıyafeti güzel yapan taşlar ve inciler her sene olduğu gibi bu sene de çoğu modelin parçası olmuştur. Prenses modeli ise alt kısmı kat kat ve bollaşan gelinlik stilidir. Ve 2014′ de Pronovias gelinlik markası tül detayların üstünde fazlasıyla durmuştur.

Her genç kızın hayalini mükemmel yapmak için çabalayan Pronovias  ekibi bu sene de genç kızların hayalini kırmamıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Gelinlik ile İlgili Detaylar & Püf Noktalar başlıklı makalemizde Gelinlik detayları ve Gelinlik ile ilgili püf noktalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2014 gelinlik modelleri,gelinlik pronovias,gelinlik 2014 modelleri,estelita gelinlikler 2014,estelita gelinlik,estelita gelinlikleri 2014 yeni gelinlikler,estelita gelinlikler,mia bride gelinlik,2014 pronovias gelinlik modelleri,pronovias prenses gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>