2014 Prenses Etek Gelinlik Modelleri

Belden Kabartmalı Gelinlik Modeli 2014 Prenses Etek Gelinlik Modelleri

Belden Kabartmalı Gelinlik Modeli

Genç kızlar hayatlarında bir kere giyebilecekleri gelinliğe çok fazla önem göstermektedir. Bu konuda fazlasıyla da haklı olduklarını düşünmekteyim. Gelinlik seçimi çok meşakkatli bir iştir fakat bunun yanında çok tatlı heyecanlar da taşımaktadır.

Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gereken çok fazla husus vardır. Bunlardan birisi de vücudunuza yakışan modeli bulmaktır. Çoğunlukla basen bölgesi geniş olan hanımların tercihi de prenses model gelinliktir. 2014 prenses etek gelinlik modelleri ise her sene olduğu gibi bu sene de kabarık gelinlik modeli sevenlerin favorisi haline gelmiştir. Bu sene diğer senelere göre daha özgün tasarımlar her yerde yerini almıştır. Diğer senelere nazaran da daha kabarık ve uzun modeller moda haline gelmiştir. 2014 prenses etek gelinlik modelleri içinde genel olarak tek omuzlu gelinlikler, askılı gelinlikler, uzun kollu gelinlikler ve her sene moda olan straplez model gelinlikler bulunmaktadır. Bu gelinlik modellerinin çoğunda ise dantel işlemeleri ve tül detayları görülmektedir. Prenses etek gelinlik modellerini uzun veya tercihe göre daha kısa bir duvakla tamamlayabilirsiniz. Uzun duvaklar bazı modellerde şık dururken bazı modellerde ise kısa duvaklar daha hoş durmaktadır.

Prenses etek gelinlik modelleri 2014′de de modasını korumayı başarmıştır. Uzun bir süre de moda olmaya devam edeceğe benziyor.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli başlıklı makalemizde Gelinlik seçimi ve Gelinlik tercihi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarprenses etek gelinlik modelleri,prenses gelinlik modelleri 2014,2014 prenses gelinlik modelleri,prenses model gelinlik,prenses gelinlikler,gelinlik prenses,prenses etek gelinlik,prenses gelinlik,prenses etek modelleri,prenses model etekler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>