2014 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

2014 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri 2014 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

2014 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

 

2014 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

     Gelinlikler, kadınlar için çok farklı bir anlam ifade eder. Pek çok kadın küçüklüğünde ona büyüyünce ne olacaksın diye sorulduğunda, “gelin” cevabını vermiştir. Kadınlar için evlilik ve gelinlik işte bu kadar kutsaldır. Her kadının hayali olan gelinlikler ise, evlenme günü gelip çattığında en büyük telaş sebebi haline gelir. Hangi gelinliğin size uyacağına karar vermek güçleşirken, Pierre Cardin gelinlikleri sizlere son derece büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

2014 Pierre Cardin gelinlik modelleri incelediğinizde son derece şık ve zarif modellerden oluştuğunu kendinizde görebileceksiniz. Modeller genel hatlarıyla oldukça şık ve sade biçimde tasarlanmış durumda. En çok göze çarpan modeller arasında ise, kabarık modeller bulunuyor. Bu tarz kabarık modellerin son derece şık bir görüntü verdiğini biliyoruz. Bir de bu şıklığın üstüne Pierre Cardin gibi bir markanın kalitesi eklendiğinde ciddi anlamda zarif, şık, göz alıcı gelinlere dönüşebiliyorsunuz.

2014 Pierre Cardin gelinlik modelleri sadece kabarık modellerden oluşmuyor.  Bunun haricinde taşlı straplez gelinlik modellerine de göz atmakta fayda olacaktır. Bu tarz modellerde kullanılan taş detayı, sizlerin ışıl ışıl bir görüntüye kavuşmanızı sağlamaktadır. Ayrıca göğüs bölgesinde dekoltesi olan çift kol askılı modellerinde de ne kadar güzel modeller olduğunu, gördüğünüz ilk anda anlayabileceksiniz. Kabarık etek sevmeyenler için daha düz modellerin olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bu sayede her gelin adayı kendisine uygun bir model bulabileceğe benziyor.

  

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dore Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Dore Gelinlik Modelleri, Dore Gelinlik Modelleri ve Dore Renkli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarpierre cardin gelinlik fiyatları,pierre cardin gelinlik fiyat listesi,pierre cardin gelinlik modelleri 2014,pierre cardin gelinlik fiyat,2014 gelinlik modası,pierre cardin gelinlikleri,piyer kardin gelinlik,pierre cardin gelinlik modelleri ve fiyatları,pierre cardin 2014 gelinlik modelleri,pierre cardin gelinlik 2014
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>