2014 Payetli Abiye Modelleri

Yeni Payetli Abiye Modelleri 2014 Payetli Abiye Modelleri

Yeni Modelleri

Düğün sezonu ve aynı zamanda da mezuniyet sezonu hızla yaklaşmaktadır. Düğün sezonu için gelin veya damadın yakınları abiye arayışına girmiş bulunmaktadır. Mezuniyet olacak genç kızlarımızı da aynı telaş sarmıştır. Mezuniyet gecesinin en güzel kızı olmak için abiye arayışı sürmektedir.

Bu sene abiye modasında her ne kadar dantelli abiyeler ön plana çıksa da payetli abiye modelleri de unutulmamalıdır.  oldukça canlı ve iddialı modellerdir.Bu abiye modellerini yakından incelersek. Payetli abiye modelleri çok farklı tarzlarda da olabilmektedir. Hem sadelikten hoşlanan hemde gösterişten hoşlanan hanımlar için farklı tarzda abiye modelleri bulunmaktadır. Payet detayı bazen etek kısmında bazen gövde kısmında, bazense abiye elbisenin her kısmında olabilmektedir. Buda hanımlara avantaj sağlamaktadır. Her tarafı parlak olan bir abiyeyi sadeliği seven bir hanım tercih etmek istemez bu yüzden onlar için daha sade modeller düşünülmektedir. Daha önce de belirttiğim gibi payetli abiye modelleri oldukça şık ve hoş durmaktadır. Straplez veya askılı bir payetli abiye modeli bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra genel olarak siyah payetli abiye modelleri tercih edilse de canlı renkleri de düşünmenizi tavsiye ederim. Bu canlı renkler ile daha sade ayakkabı modellerini kombin yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Kısa Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Abiye Modelleri ve Kısa Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarabiyeler 2014,dantelli abiyeler 2014,payetli abiye,payetli abiyeler,abiyeler,payet detayli abiye ayakkabi kombini,paletli abiye bulüzler,abiyeler payetli,2014 yakışır altın rengi paletli abiye modelleri,gelinin yakinlari icin abiyeler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>