2014 Otantik Gelinlik Modelleri

 2014 Otantik Gelinlik Modelleri

Mini Otantik Gelinlik Modelleri

 

                                2014 Otantik Gelinlik Modelleri

        Her bayanın gelinlik konusundaki istek ve arzuları farklıdır. Kimi gelin adayları, gelinlik tercihlerini yaparken son moda modellere, yeni sezonun en son trendlerine dikkat ederek bir gelinlik seçmeye çalışırken, kimi gelin adayları ise daha geçmişse yönelik, otantik yapıdaki desenlere ve figürlere sahip gelinlikleri tercih edecektir. Bu noktada otantik gelinliklerden yana seçimini yapan gelin adayları eğer doğru tercihlerde bulunurlarsa ortaya muazzam bir görüntü çıkması işten dahi değildir.

2014 otantik gelinlik modelleri daha çok 30′lu ve40′lı yılların havasını estiren gelinlikler bu amaca en uygun modeller olacaktır. Örnek olarak verecek olursak, rengi beyaz yada bej olabilecek,  yaka bölümü, etek kısmı ve kol ağızları dantellerle bezenmiş saten bir gelinlik istediğiniz otantik havayı yaratmak adına en ideal tercihlerden birisi olacaktır. Bunun haricinde kalın askıları olan, yuvarlak yakalı hatta ciddi anlamda açık yakalı, etek kısmı ise son derece detaylı ve şık bir şekilde süslenmiş bir gelinlik sizlerin otantik bir havaya bürünmenizi sağlayacak en önemli gelinlik modellerinden bir tanesidir.

2014 otantik gelinlik modelleri tercihinde bulunurken, bu tercihi tamamlayacak olan gelin saçı ve makyajına da özen göstermelisiniz. Yoksa gelinlik otantik bir havada fakat sizler modern bir makyaj ve saça sahipseniz ortaya tezat bir görüntü çıkacaktır. Bu yüzden biraz araştırma ve resim ile kuaförünüze gittiğiniz takdirde size uygun olan saç ve makyajı başarı ile yapacaklardır.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dore Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Dore Gelinlik Modelleri, Dore Gelinlik Modelleri ve Dore Renkli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarotantik gelinlik,otantik saç modelleri,gelin otantik,mini olabilen gelinlik,otantık gelin başı çiçekleri,otantik gelin başları,otantik işlemeli gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>