2014 Örgü Gelin Saçı Modelleri

Gelinlik giymek üzere olan bir bayan için her şeyin kusursuz olması büyük önem taşımaktadır. İlk olarak karar verilmesi gereken nokta, kuşkusuz gelinlik seçimidir. Bunun, gelin ayakkabısı tercihi takip etmekte ve bu iki noktaya yeterli özen gösterilir ve doğru tercihler yapılabilirse görsel anlamda oldukça tatmin edici bir görüntü ortaya çıkacaktır. Her iki seçimi doğru yapmışsanız eğer gelin saçı modelinizi de etkileyici bir şekilde seçmek tam anlamıyla masallardan çıkmışçasına bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.

2014 örgü gelin saçı modelleri görsel açıdan en çok tercih edilen gelin saçı modelleri arasında yer alıyor. Özellikle, saçı ön tarafından başlayarak arkaya  doğru uzanan ve saçın geri kalanına sabitlenmiş tek bir örgü, görselliğin zirvesine ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu sayede hem şirin, hem de çekici bir görüntü elde edilebilir. Bunun yanı sıra daha farklı bir model arıyorsanız eğer, dağınık örgü modelleri tam sizlik olacaktır. Temelde tüm saçın örgülü olduğu fakat örgünün aralarında saçların dışarıya fırladığı bir modeldir. Biraz daha salaş bir görüntü elde edilmek istendiğinde bu model ideal olacaktır.

2014 örgü gelin saçı modelleri içinde kalın örgüler diğerlerine nazaran daha iyi sonuç verebiliyor. Neredeyse tüm saçın tek bir örgü şeklinde hazırlandığı kalın örgü modeli her zaman hayalini kurduğunuz eşsiz görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Kızıl Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Kızıl Gelin Saçı Modelleri ve Kızıl Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 gelinlik sac modelleri,örgülü saç modelleri,gelin sac modelleri yandan,örgü gelin saç modelleri,sade örgülü saç modelleri,örgü modeli düğün icin,gelin orgu sac modelleri,örgü saç modelleri 2014,orgu modelleri 2014,gelin saçı örgü
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>