2014 Nova Bella Gelinlik Modelleri

Dantelli Nova Bella Gelinlik Modelleri 2014 Nova Bella Gelinlik Modelleri

Dantelli Nova Bella Gelinlik Modelleri

Gelinlik konusunda kaliteli markalar tarafından üretilen modellerin, şık görünmek isteyen gelin adayları için en ideal modeller olduğunu söylemek mümkün oluyor. Sektörde faaliyet gösteren pek çok marka arasında ise Nova Bella oldukça başarılı ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Firmaya ait 2014 döneminin modelleri bu seneye damga vurmaya aday gösterilecek kadar şık ve zarif görüntüleri ile dikkat çekiyor. Eğer sizlerde olabildiğince şık bir görüntü arzu ediyorsanız ilk olarak Nova Bella modellerine göz atmalısınız.

arasında en çok dikkat çeken model olarak dantellileri söyleyebiliriz. Dantelin zarif görüntüsü, gelinlik ile bir araya geldiğinde oraya eşsiz bir görselliğin çıktığını söyleyebiliyoruz. Dantelli modellerde hem şık hem de sadeye yakın bir görüntü elde etmek mümkün oluyor. Ayrıca bu modellerde dekoltelerinde sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliyoruz. Özellikle göğüs bölgesinde derin dekoltelerin bulunduğu modeller, iddialı bayanlar için her dönemde ilk tercih olmayı başarmıştır.

2014 Nova Bella gelinlik modelleri içinde tül detayının da fazlasıyla kullanıldığını söyleyebiliriz. Özellikle göğüs ve omuzlarda tüllerin fazlasıyla kullanılması sonucu oldukça güzel modeller ortaya çıkmışa benziyor. Kabarık eteklerle birlikte bu tül detayına sahip gelinliklerin kullanılması ile tam anlamıyla kuğu gibi bir görüntü elde edilebiliyor. Ayrıca vücut hatlarına güvenen bayanlar için balık gelinlik modellerini önerebiliriz.

 

 2014 Nova Bella Gelinlik Modelleri

2014 Nova Bella Gelinlik Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri ve Yeni 2014 Düz Kesim Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbelle marie gelinlik,bella maria gelinlik,bella marie gelinlik,bellamarie gelinlik,bellemaria gelinlik,bella abiye modelleri,bella 2014 gelinlik katalog,bella gelinlik modelleri,2014 gelinlik modelleri izmir,belle marie tesettur dantelli gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>