2014 Mor Temalı Düğün

Bir bayanın hayatı boyunca asla unutamayacağı anlardan bir tanesi de düğünüdür. Bir ömür boyu akılda kalacak olan bu eşsiz organizasyonu olabildiğince güzel hale getirmek ise tamamen sizin elinizde. Eğer sizlerde klasik düğün temalarında sıkıldıysanız sizlere güzel bir tavsiyemiz olacak. Her geçen gün daha fazla bayan tarafından tercih edilen farklı konseptlerdeki düğünlere bir yenisi daha eklemiş durumda. Bahsettiğimiz yeni düğün teması ise mor rengin ağırlıkta olduğu düğün temalarıdır. Düğünde olabildiğince çok yerde mor renkte objelerin kullanılması sayesinde bu tarz bir tema oluşturmak mümkün hale gelebilmektedir.

organizasyonu yapmak isteyenler için öncelikli olarak süsleme eşyalarına dikkat edilmesi gerektiğini söylememiz mümkündür. Düğünde yer alacak süs eşyaların renk olarak mor seçilmesi hem göz yormayacak bir temanın oluşmasını sağlayacak hem de tam olarak istediğiniz mor ağırlıklı bir ortamın oluşmasının yolunu açacaktır. Bu bağlamda çiçekler, vazolar ya da diğer süsleme eşyalarının rengini mor ya da mora yakın tonlarda seçmek akıllıca bir tercih olacaktır.

2014 mor temalı düğün organizasyonlarında olmazsa olmaz unsurlardan bir tanesi de masa örtüleridir. Masa örtüsü seçiminde her yerin mora boyanması biraz olsun göz yoracak ve davetlileri bu renkte boğacaktır. Bu yüzden masa örtülerinin komple mor renkten ziyade aralara atılan renklendirme şeklinde tercih edilmesi çok daha mantıklı bir karar olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Düğün Mekanları ve Konseptleri başlıklı makalemizde 2014 Düğün Mekanları ve Konseptleri ve Düğün Mekanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarlavanta gelin çiçeği,2014 temel gümüş düyünleri,deniz temalı düğün
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>