2014 Marchesa Bahar Koleksiyonu Gelinlik Modelleri

Her bayanın en azından hayatının bir döneminde hayallerini, dünyanın en güzel gelinliğini ya da en kaliteli gelinliğini giyme hayalleri süslemiştir. Bazı bayanlar için çok daha önemli bir hedef ve amaç haline gelen bu durum bazıları için öylesine oluşan ve gelip, geçen bir heves unsudur. Fakat eğer sizlerde son derece kaliteli bir gelinlik giymek ve önemli bir markanın, güzel bir modelini üstünüze geçirmek istiyorsanız bunun için Marchesa gelinliklerine göz atmanız yeterli olacaktır. Hem kalite hem de şıklık aynı anda ayaklarınız altına serilmektedir.

2014 Marchesa bahar koleksiyonu gelinlik modelleri son derece zarif modellerden oluşuyor. Bu modeller arasında en çok öne çıkan model ise V yaka stili ile büyük bir beğeni kazanan modellerdir. Son derece dikkat çekici ve derin bir göğüs dekoltesine sahip olan modellerde ilginin göğüs bölgesinde toplanmasına engel olmak adına dantel ve tüllerden yardım alınmış ve sonuç olarak ortaya tam bir şaheser çıkartılmıştır. Günümüzdeki birçok model ve birçok markanın ürünleri arasında en iyi gelinlik modellerinden birisidir denilebilir.

2014 Marchesa bahar koleksiyonu gelinlik modelleri içinde öne çıkan diğer bir gelinlik modeli ise tek omuzlu gelinlik modelleridir. Son derece zarif bir görüntüye sahip olan bu gelinlikler aynı zamanda şık görünmek adına da oldukça başarılıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartek omuzlu gelinlik modelleri koleksiyon
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>