2014 Kısa Abiye Modelleri

Ten Rengi Kısa Abiye Modeli 2014 Kısa Abiye Modelleri

Ten Rengi Kısa Abiye Modeli

Bayanların her zaman kendilerine bakmayı bilirler. Saçlarından tutun tırnaklarına kadar ayrı bir özen gösterirler. Ki hal böyleyken neden kıyafetlerine özen göstermesinler? Tabi ki de kıyafetlerine de fazlasıyla özen gösterirler. Bunun yanına bir de özel gün ve gecelerde giyecekleri kıyafetleri düşünürsek onlara ayrı bir özen gösterirler.

Yaz aylarının gelmesiyle beraber düğün sezonu ve aynı zamanda mezuniyet dönemleri de yaklaşmaktadır. Hanımlar özel gün ve gecelerde ve aynı zamanda bu tarz günlerde de özenle elbise seçimi yaparlar. Her hanımın zevki farklıdır. Kimi hanım kısa elbiselerden hoşlanır kimi hanım ise daha uzun elbiselerden hoşlanır. Bu yazımızın konusu da kısa konusudur. 2014  oldukça rağbet gören abiye modelleridir. Bu seneye genelde kısa abiye modelleri damgasını vurmaktadır. İlk etapta karşımıza çıkan abiye tarzı ise parlak veya simli kısa abiye modelleridir. Bu abiye modelleri bu sene oldukça tutulmuştur. Bu abiyelerin birkaç örneğini de resimlerde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra fırfırlı ve straplez abiye modelleri bu sene oldukça ön plana çıkmaktadır. 2014  kısa abiye modelleri için beyaz ve pastel renkler ön plana çıkmaktadır. Pembenin tonları da bu sene için ideal renkler arasındadır. Bu güzel abiye modellerini platform topuklu ayakkabı birde şık bir çanta ile kombin yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Yeni Moda Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Abiyeleri, 2014 Model Abiyeler ve Yeni Abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarabiye modelleri,kısa abiyeler,kısa abiye modelleri 2014,kısa beyaz abiye,dantelli kısa abiye modelleri,2014 kisa abiye modeli,beyaz kısa abiye,kisa abiye modelleri ve fiyatlari,kısa en torrent abiye modelleri 2014,2014 kısa abiye modeller
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>