2014 Kış Sezonu Renkleri

Sıcak yaz günlerinin artık bitmesi ile bir geçiş mevsimi olan sonbaharı ardından da soğuk ve zorlu kış mevsimini yaşayacağız.  Ünlü modacılar yaz başında önümüzdeki sonbahar ve kış kreasyonlarını çoktan tamamladılar ve düzenledikleri defileler ile tanıtımlarını gerçekleştirdiler.

2014 kis sezonu populer renkleri 300x153 2014 Kış Sezonu Renkleri

2014 Kış Sezonu Popüler Renkleri

2014 oldukça zengin bir renk yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Kışın soğuk ve sıkıntılı havasını yok etmek için modacılar canlı renklerden oluşan bir kış kreasyonu hazırlamışlar. Kırmızı, sarı, pembe, yeşil gibi canlı ve neşe veren renkler kış mevsimi için hazırlanan kıyafetlerde sıklıkla kullanılmış. Soft bir görüntü yakalamak isteyen kişiler için de natürel renklerin kullanıldığı kıyafetler bulunuyor.

2014 kış sezonu renkleri özellikle canlı renkler ile kombine edilen siyah, kahverengi, gri gibi renkleri de içerisinde barındırıyor. Canlı ve nötr renkleri birbirleri ile kombinleyerek kış sezonunda farklı ama hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

2014 kış sezonu renkleri arasında en çok öne çıkan renk zümrüt yeşili olarak görünüyor. Zümrüt yeşili elbiseler, etekler ve pantolonlar bu kış fazlası ile popüler olan kıyafetler arasında. Zümrüt yeşilinin dışında öne çıkan bir diğer renk ise kırmızı. Cesur ve kendine güvenen kadınlar için kırmızının tüm tonlarının kullanıldığı kıyafetler bulunuyor. Gri ve siyah gibi nötr renkler ile kombinleyebileceğiniz kırmızı renk kıyafetler oldukça hoş bir havaya sahip olmanızı sağlayacak.

Kırmızı ve zümrüt yeşili gibi 2014 kış sezonu renkleri arasında dikkat çeken diğer canlı renklerden birisi de mor. Huzur ve enerji verici bir renk olan mor, kış sezonunda bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilecek renkler arasında bulunuyor.


Arananlar2014 rengleri,bu ilin rengleri,2014 cu ilin don modelleri,2014 cu ilin geyim rengleri,2014 debleri,geyim rengleri 2014,2014 geyim rengleri,2014 ILIN PALTAR DEBLERI RENGLERI,2014 ilin rengleri,2014 ilinin rengleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>