2014 Kemerli Gelinlik Modelleri

Dantel İşlemeli Kemerli Gelinlik Modelleri 2014 Kemerli Gelinlik Modelleri

Dantel İşlemeli

Gelinlikler konusunda her yıl birbirinden çok farklı modeller piyasadaki yerini almaya devam ediyor. Her yıl değişen moda akımları sayesinde bayanların popüler ürünleri takip etmeleri de son derece büyük bir zorluk halini alıyor. Son dönemin en popüler gelinlik türleri ise kemerli modellerdir. Gelinlikler başlı başına güzel bir görselliğe sahip iken, bir de kemer detayının dahil edilmesi ile birlikte hemen herkesin beğenisini kazanacak cinste gelinlik modellerinin üretildiğini söylemek mümkündür. Eğer sizlerde görsel açıdan gerçekten zarif ve şık bir gelinlik arıyorsanız ilk olarak bakmanız gereken modeller kemerli gelinlik modelleridir.

2014 kemerli gelinlik modelleri arasında en popüler gelinlikler beyaz gelinlik üzerine siyah renkte taşlarla süslenmiş gelinlik modelleridir. Siyah ile beyazın bu denli farklı tonlarda iki renk olmasına karşın ne kadar uyumlu şekilde kullanıldığını gördüğünüzde sizlerde şaşıracaksınız. Bunun yanı sıra siyah kemer modellerinde kullanılan parlak taşlar sayesinde ışık altında parıldayan bir görüntüye sahip olacağınızı da unutmamanız gerekmektedir.

2014 kemerli gelinlik modelleri içinde en özel parçalar ise genellikle straplez gelinlik modellerinden oluşuyor. Straplez gelinlikler görsel açıdan zaten yeteri kadar çekici ve kadınsı bir görüntüye sahiptir. Bir de kemer detayı ile desteklenen görüntünün ne denli eşsiz olduğunu ise sizlerde hemen fark edeceksiniz. Bu yüzden de kusursuz bir gelinlik arıyorsanız straplez ve kemerli modellere göz atmanızda büyük fayda olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde Vücut Tipine Göre Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik kemeri,kemerli gelinlik modelleri,mavi kemerli gelinlikler,2014 en popüler gelinlikler,en popüler gelinlik modelleri,gelinlik kemer modelleri,gelinlik kemeri modelleri,görselb gerçek gelinlikler,kemer gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>