2014 Kabarık Lazaro Gelinlik Modelleri

Aslında eskiden beri süregelen gelinlik modası vardır. Her ne kadar her şeyin modası değişse de bazı şeyler baki kalmaktadır. Sadece bunların üstüne farklı şeyler eklenmektedir. Son dönemlerde balık etekli gelinlik modellerinin kullanımı arttığı düşünülse de aslında kabarık modelli gelinlik modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Kabarık etekli gelinlik modellerinin modası da geçmişten günümüze kadar gelmiştir. Prenses gibi olmak isteyen gelin adaylarımızın tercihi genelde kabarık etekli gelinlik modellerinden yana olmaktadır. Kabarık etekli demişken, bu tarz gelinlik modellerine farklı bir hava katarak harmanlayan Lazaro markası, gelinlik konusunda çok büyük adımlar atmıştır. Bizde o yüzden bu yazımızda birbirinden güzel 2014 kabarık Lazaro gelinlik modelleri konusuna değinmek istedik. Her gelinlik modelinde itinayla çalışan bu gelinlik markası üstünde fazla emek harcamışa benziyor. Genelde diğer kabarık gelinlik modellerinden farklı bir hava yaratılmaya çalışılmış olan 2014 kabarık Lazaro gelinlik modelleri oldukça başarılı olmuştur. Bu modeller de daha çok beyaz değil de kremin bazı tonlarına ağırlık verilmiştir. Her ne kadar gelinliğe beyaz yakışsa da kremin bu tonlarını denemeden de geçmeyin derim. Bu kabarık gelinlik modellerinin bazısı bel kısmından bazısı ise diz kısmından başlamaktadır. Sizde zevke göre bu modellerden tercih edebilirsiniz. Straplezinden askılı gelinlik modellerine kadar her tarz kabarık gelinlik modelleri sizleri beklemektedir.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Oleg Cassini Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, Oleg Cassini Gelinlikler ve Oleg Cassini Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkabarik gelinlik,gelinlik modelleri 2014 kabarık,gelinlik 2014 modelleri kabarik,2014 gelinlik modelleri kabarık,kabarık gelinlikler 2014,gelinlikler 2014 kabark,kabarık dantel gelinlik,2014 gelinlik modelleri kabar?k,gelinlikler 2014 kabar?k,kabarık lazaro
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>