2014 Justin Alexander Gelinlik Modelleri

                              

2014

     Gelinlik dendiğinde akla pek çok marka geliyor. Bu markalar arasında kimisi bazı özellikleri ile ön plana çıkıyor ve bu tarz özellikleri karakteristik detaylar halini almaya başlıyor. Bu tarz markalardan bir gelinlik tercihinde bulunmak ise sıradanlıktan çok daha uzak bir görüntü elde etmek yani farklı, bir tarzı olan, şık ve kendine güveni bariz şekilde gözüken bir gelin profiline ulaşmanız için doğru tercihlerden bir tanesi halini alabiliyor. Bahsettiğimiz farklı tarzlardaki en güzel örnekleri Justin Alexander gelinliklerinde rahatlıkla görebiliyor.

2014 Justin Alexander gelinlik modelleri ciddi anlamda kendisine has bir havası ve ışıltısı olan, feminen çizgilerin ön planda olduğu, gelinin sıradan bir genç kızdan ziyade bir model gibi görünmesine olanak sağlayan detayları ile son yıllarda fazlasıyla ön plana çıkan gelinliklerinden söz edebiliriz. Günümüzün modern yaşantısına ayak uyduran tarzda modelleri ile pek çok gelin adayının kalbini kazanan Justin Alexander gelinlikleri her geçen gün biraz daha iyi hal almaya devam ediyor.

2014 Justin Alexander gelinlik modelleri arasında kabarık tül etekli modellerin ayrıca ele alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu modeller piyasadaki benzerlerinden çok ama çok daha farklı bir görselliğe sahip durumda. Bunun yanı sıra şifon modellerin ve derin sırt dekolteli modellerinde kadınsı bir görüntü için en ideal modeller arasında yer aldığını belirtmemiz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dore Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Dore Gelinlik Modelleri, Dore Gelinlik Modelleri ve Dore Renkli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarjustin alexander 2015 gelinlik,JUSTİN ALEX gelinlik modelleri,sırtı tül gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>