2014 İnci İşlemeli Gelin Ayakkabısı Modelleri

                   

Dantelli İnci Gelin Ayakkabısı modeli 2014 İnci İşlemeli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Dantelli İnci Gelin Ayakkabısı modeli

  2014 İnci İşlemeli

      Gelinlik giyeceğiniz gün git gide yaklaşıyorken en büyük problemlerden birisi gelinlik seçmektir. Gelinlik seçme işlemi büyük bir uğraş ve zaman gerektirir. Bunun yanı sıra gelinlikle uğraşılırken genellikle gelin ayakkabıları göz ardı edilir ve son ana kadar bekletilir. En büyük hatalardan biriside işte budur. Gelin ayakkabısı bir gelin için en önemli parçalardan birisi, gelinliği tamamlayacak ve onu ön plana çıkartacak en önemli unsurdur. Bu yüzden de aceleye ya da gelişi güzel seçilmeye gelmeyecek kadar özel ve önemlidir.

2014 inci işlemeli gelin ayakkabısı modelleri bir gelin için olabilecek en güzel gelin ayakkabı modellerini ifade etmektedir. İncilerin ne kadar zarif ve şık ürünler olduğunu her bayan bilir ve bir çok bayanında gerçek incilere bir düşkünlüğü söz konusudur. İşte bu düşünceden yola çıkarak gelin ayakkabısının şıklığını sağlamak adına inci işlemeli modeller piyasaya sürülmüş bulunuyor. Bazı modellerde inci süslemeler danteller ile birlikte uygulanarak ortaya farklı ama güzel görüntülerin çıkması sağlanmışa benziyor.

2014 inci işlemeli gelin ayakkabısı modelleri genellikle beyaz ağırlıklı piyasaya sürülmüş durumda. Fakat isteğe göre açık pembe ve krem gibi renklerde modelleri bulmakta mümkün durumda. İncilerin belli araklıklarla ayakkabı üzerine yerleştirildiği modellerden ziyade sadece topuk kısmının inci kaplı olduğu modellere de bir göz atmakta fayda olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri ve 2014 Gelin Ayakkabısı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarinci gelin ayakkabısı,gelin ayakkabı,gelin ayakkabi fiyatlari,gelin ayakkabilari modelleri,ayakkabısı modelleri,inci beyazi dolgu topuk gelin ayakkabisi,inci gelin ayakkabı modelleri,en güzel gelin ayakkabı modelleri,Gelin Ayakabisi,gelin ayakkabısı inci
Pin It

2014 İnci İşlemeli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>