2014 Gelinlik Modası

Yeni Sezon Gelinlik Modeli 2014 Gelinlik Modası

Yeni Sezon Gelinlik Modeli

Modanın değiştiği her yerden ve her zaman en sık duyduğumuz şeylerden birisidir. Moda sadece kıyafetlerde değil aynı zamanda gelinliklerde de değişir. Evet yanlış duymadınız gelinlik modellerinin de modası değişmektedir. Sezon sezon ve dönem dönem modası değişen gelinlik modelleri yıl yıl da değişmektedir.

Geçmiş geçmişte kalmıştır diyerek size 2014  kısmından bahsetmek istiyorum. Kış aylarında düğünler pek az olmaktadır. Fakat bir kaç aya düğün sezonu açılacak ve genç  kızlarımızı tatlı bir telaş saracaktır. Hiç bir gelin adayı demode olan bir gelinliği giymek istemez ve en son moda olan gelinlikleri seçip, giymek isterler. 2014 yılı da gelişiyle beraber farklı gelinlik modellerini peşinde getirmiştir. 2014 gelinlik modası olarak karşımıza en çok prenses gelinlik modelleri çıkmaktadır. Bel kısmından bollaşan ve oldukça şık bir görüntüye sahip bu modeller kabarık model seven genç kızların tercihi olabilir. Bunun yanı sıra bir de bu sene daha çok moda balık etekli gelinlik modelleri vardır. Bu modeller daha çok zayıf ve uzun boylu gelin adayları için ideal gelinlik modelleri arasındadır.  Bu gelinlik modelleri üstünde düşünülen detaylar ise daha çok dantel işlemeli gelinlik modelleri ve taş işlemeli gelinlik modelleridir. Taş işlemeli gelinlik modelleri daha çok gösterişi seven adayların tercihi olmaktadır. Dantelli gelinlik modelleri ise daha zarif ve asil modellerdir.

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelinlik Modelleri ve Detayları başlıklı makalemizde 2014 Gelinlik modası ve 2014 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2014 gelinlik modelleri ve fiyatları,gelinlik com 2014,gelinlik modasi,gelinlik 2014 kabarik,en şık gelinlik modelleri 2014,2014 gelinlik modelleri fiyatlari,moda gelinlik,yaz gelinlikleri,en sik gelinlikler 2014,2014 gelin modasi
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>