2014 Gelinlik Kürkleri Modelleri

Zarif Gelinlik Kürkleri Modelleri 2014 Gelinlik Kürkleri Modelleri

Zarif Gelinlik Kürkleri Modelleri

Gelinlik, moda içerisinde çok hızlı değişikliklerin yaşandığı bir kol geline gelmiş durumda. Her geçen gün gelinliklerde yeni bir değişiklik ya da akım gündeme gelebiliyor. Bu yeni akımlar arasında ise son dönemin en çok hayranlık uyandıranlarından birisi olarak kürklü gelinlikler örnek verilebilir. Kürkler, bayanlara oldukça yakışıyor, bu gerçeği hepimiz kabul ediyoruz. Orijinal kürklerin kullanılmadığı, imalat kürklerin tercih edildiği yani hiçbir canlıya zarar verilmeden üretilen bu gelinlikler son dönemin en popüler ürünleri arasında yerlerini alıyor. Görsel olarak tahminlerinizin çok ötesinde bir şıklık, bu gelinlik sayesinde gerçekleşebiliyor.

arasında en çok beğenilen modellerden birisi olarak yaka ve bilek kısmında kürklerin kullanıldığı gelinlikleri örnek vermek mümkündür. Bu gelinlik türleri, görsel olarak ciddi manada tatmin edicidir ve hemen herkesin beğenisizini kazanacak gibi görünmektedir. Bu tarz modeller, görsel olarak içinde bir tezat barındırmakta ve bu sayede de herkesin beğenisini kazanmaktadır.

2014 gelinlik kürkleri modelleri içinde gelinliğin belli parçalarına kürk monte edilmiş modeller kadar tüm gelinliğin kürk kaplandığı modellerinde olduğu unutulmamalıdır. Bu modeller görsel olarak masallardan çıkmış gibi bir şıklığa bürünmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda sıra dışı ve farklı bir gelinlik giymenizi de sağlamış olacaksınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Renkli Gelin Kuşakları Modası başlıklı makalemizde Renkli Gelin Kuşakları Modası ve Yeni Renkli Gelin Kuşakları Modası hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik kürkleri,gelinlik üstüne kürk,gelin kürkü,gelinlik kurku,gelinlik üzerine kürk,gelinlik kurk,gelinlik üzerine kürk modelleri,gelinlik üstüne kürk fiyatları,gelinlik kürkleri fiyatları,gelinlik üstüne kürk modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>