2014 Gelinlik Eldiveni Modelleri

Zarif Gelinlik Eldiveni Modelleri 2014 Gelinlik Eldiveni Modelleri

Zarif Gelinlik Eldiveni Modelleri

Düğün sezonunun yaklaştığı bu dönemlerde gelin adaylarının telaşa kapılıp atladığı aksesuarlar da vardır. Gelin aksesuarı denilince akla genelde taç ve saç aksesuarları gelmektedir. Fakat bunların yanında bir de gelinlik eldivenleri vardır ki bu konu gerçekten çok önemlidir. Genelde gelin adayları bu ayrıntıyı atlarlar.

Gelinlik eldivenleri küçük gibi gözüken ama önemli olan aksesuarlardan biridir. Gelinlik eldiveni modelleri gelin adaylarını farklı bir görüntüye ulaştıracaktır. Bu yüzden de bugün ki konumuz 2014 gelinlik eldiveni modelleri olmuştur. Gelinlik eldiveni gerçekten unutulmaması gereken bir aksesuardır. Aslında bu gelinlik eldivenleri gelinliği tamamlar. Gelinlik eldiveni seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri ise gelinliğe uyumlu bir eldiven seçmektedir. Gelinlikle ve hatta tüm aksesuarlar ile uyumlu olması gerekmektedir. Gösterişli bir gelinlik tercih etmişseniz eğer sade bir eldiven tercih edebilirsiniz. 2014  arasında en çok göze çarpan vintage tarzı eldiven modelleridir. Ve bununla beraber bu modeller üstünde dantelli eldiven modelleri de çok fazla rağbet görmektedir. Gelinlik eldiveni seçerken dikkat etmeniz gereken husus ise gelinlik ile eldivenin renginin uyuşması lazımdır. Bu sene moda olan eldiven renkleri de daha çok kreme çalan renklerdir. Ki zira gelinlik modeli renkleri modası da bu yöndedir. Aşağıda en güzel gelinlik eldiveni modellerinden birkaç tanesini paylaşacağız. Bu modeller arasından ve buna benzer tarzda gelinlik eldiveni tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Nişan Başı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Nişan Başı Modelleri ve Tesettür Nişan Başı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik eldiveni,gelinlik eldiven modelleri,gelin eldiveni,gelin eldiven modelleri,eldivenli gelinlik modelleri,gelinlik eldivenleri,eldivenli gelinlikler,Eldivenli gelinlik,gelinlik eldiveni modelleri,gelinlik eldiveni 2014
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>