2014 Gelin Saçı Modelleri

örgülü saç modelleri 2014 Gelin Saçı ModelleriDüğün hazırlıklarının en son aşaması gelin saçına karar vermektedir. Gelinliğinize ve duvağınıza uygun olacak saçı önceden belirlemelisiniz. Önceden gelin saçı modelleri arasında vereceğiniz kararı mümkünse düğünden önce prova yaptırıp denetebilirsiniz. Düğün gününüzde güzel ve hoş görünümünüzün yanında konforunuz ve rahat hareket edebilmeniz de oldukça önemlidir. Bu yüzden günler öncesinden beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına plan yapmak en doğrusu olacaktır 2014 gelin saçı modelleri arasından bu yıl en çok örgülü gelin saçı modelleri göze çarpıyor. 2014 örgü modası yılın ilk başlarından itibaren dört bir yanı sardı. Örgü modasının temeline inildiği zaman aslında yılın genelin doğallık ön planda.

acik gelin basi 2014 Gelin Saçı Modelleri2014 gelin saçı modelleri yılın doğal akımına uygun tarzlardaki saçlar göz kamaştırıyor. arasında en yoğun olarak gözlemlenen seçimlerden bir tanesi de salık saçlar. Hafif bozuk maşa ya da iri dalgalı saçlara çiçeklerden taç takılarak oldukça sade tercihler de yapılıyor. Saç aksesuarlarının üzerinde kullanılması ile hem doğal hem de zarif bir görünüm elde etmek mümkün. İlla duvak takmak isteyenler de salık saç modellerine rahatlıkla uygulama yaptırabilirler. Gelinliğinizin üzerine uygun duvak seçimlerini yaparken muhakkak gelin başı modelinize uygun seçmeyi unutmamalısınız. Sadeliği çok abartmadan, baştan aşağıya bir ahenk yakalayarak yıllarca unutulmayacak olan en mutlu gününüzün, hafızalardan silinmeyecek en güzel gelini olmak için günler öncesinden programlarınızı ve planlarınızı yapmayı atlamamalısınız.

gelin saci modelleri 2014 Gelin Saçı Modellerigelinler icin orgulu sac modelleri  2014 Gelin Saçı Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2014 Kızıl Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Kızıl Gelin Saçı Modelleri ve Kızıl Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsalık saça duvak modelleri,iri dalgalı salık gelin saç modelleri,gelin başı salık,gelinlik sac duzumleri buruq,iri dalgali kizil sac gelinlik modelleri,dalgali gelin saçi modelleri,gelin topuz tac modelleri,gelin saç modeleri 2014,gelin duvak saç modelleri 2014,gelin duvak saç modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>